11298 відвідувачів онлайн

США не прийняли умови Тегерана щодо переговорів

трамп про війну з Іраном

Президент США Дональд Трамп назвав відповідь Ірану на пропозицію Вашингтона "абсолютно неприйнятною".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у його дописі у власній соціальній мережі Truth Social.

За словами американського лідера, деталі позиції Ірану він не уточнив. Водночас, за даними західних медіа, ключовим питанням у переговорах залишається ядерна програма.

США не прийняли умови Тегерана щодо переговорів

Що пропонують США та Іран

США пропонують Ірану фактично заморозити ядерну програму на 20 років. Йдеться про відмову від створення ядерної зброї, демонтаж частини об’єктів та припинення збагачення урану.

У відповідь Тегеран висунув власні умови. Іран пропонує спочатку припинити бойові дії та провести 30-денні переговори щодо ядерного питання.

Крім того, іранська сторона заявила про готовність частково вивезти запаси високозбагаченого урану до третьої країни. Також Тегеран допускає поступове відкриття Ормузької протоки в обмін на пом’якшення обмежень.

  • Раніше повідомлялося, що Тегеран передав Сполученим Штатам офіційну відповідь на останні американські пропозиції щодо мирного врегулювання. Деталі документа офіційно не розкриваються.

Топ коментарі
+15
Знаєте, завжди дивувався, як легко давати поради сусідам, коли в них горить хата. От серйозно, згадую всі ці трамповські закиди в бік України - мовляв, зеленський ,,найкращий продавець'', бо постійно просить гроші, а мир підписати не хоче. Нам же як казали? ,,Ну, будьте гнучкішими, ну, віддайте ви ім ту землю, погодьтеся на умови путіна, головне ж - щоб мир настав і не стріляли!''. Прямо майстер-клас із ,,мистецтва домовлятися'' за рахунок чужих територій і інтересів. Але ж тут настає цікавий момент: на горизонті з'являється Іран зі своїми ,,хотєлками''. Вони теж виставляють умови - зніміть санкції, виведіть війська з Близького Сходу, виплатіть грошову компенсацію й не заважайте нам жити. І от мені тут цікаво: а де ж зараз цей геніальний миротворець? Чому Донні раптом забув свій власний рецепт успіху? Здавалося б, ну от же він, твій зірковий час і шанс - покажи всьому світу на власному прикладі, як треба ,,не бути впертим'' і вміти бути гнучким і поступливим. Просто вийди, підпиши все, що просить іхній черговий аятола, віддай ім своі американські інтереси в регіоні й скажи: ,,Все, хлопці, я зробив усе заради миру, щоб більше не стріляли і я молодець'...... Але чомусь, коли справа стосується інтересів США, вся ця ,,гнучкість'' і ,,поступливість'' кудись випаровується, і починаються розмови про національну гідність і жодних поступок терористам. Виходить кумедна математика: коли Україна не хоче капітулювати - це виходить ,,небажання миру'', а коли Трампуша не хоче приймати умови Ірану - це значить ,,захист величі Америки''. Мабуть, ,,погані умови'' існують тільки тоді, коли підпис під ними має стояти твій власний, а не сусіда. От би зеленський зараз підійшов і так по-дружньому поплескав його по плечу зі словами: ,,Донні, ну чого ти ламаєшся? Будь простішим, віддай їм усе, ти ж сам казав, що це так працює!''. Мабуть би тоді зеленський би багато ще чого нового почув і узнав про себе від нього....
показати весь коментар
11.05.2026 05:01 Відповісти
+11
Невдовзі Трамп третій раз переможе Іран і все буде добре.
показати весь коментар
10.05.2026 23:56 Відповісти
+9
Безусловная победа. И будет еще не раз).
показати весь коментар
10.05.2026 23:55 Відповісти

Завантаження...