10189 відвідувачів онлайн

ЗМІ: Іран передав США відповідь на мирні пропозиції

Іран заявив, що може вийти з режиму припинення вогню

Тегеран передав Сполученим Штатам офіційну відповідь на останні американські пропозиції щодо мирного врегулювання.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише іранське державне агентство IRNA з посиланням на анонімне джерело.

За даними видання, Іран передав свою позицію через Пакистан. Деталі відповіді офіційно не розкриваються.

Перемовини зосереджені на припиненні бойових дій

Анонімний співрозмовник зазначив, що нинішній етап контактів між сторонами стосується насамперед можливого припинення бойових дій у регіоні. Конкретні умови та пропозиції не уточнюються.

Також повідомляється, що США та Іран можуть найближчим часом відновити переговори.

"Поточна фаза перемовин зосереджена виключно на припиненні бойових дій у регіоні", - пише видання.

За даними західних ЗМІ, нова зустріч може відбутися в Ісламабаді.

Обговорення ядерних питань і можливі домовленості

У США заявляють, що сторони наблизилися до погодження базового документа, який визначатиме рамки подальших переговорів щодо ядерної програми Ірану.

Йдеться про короткий меморандум, який має стати основою для більш детальних домовленостей у майбутньому.

Офіційного підтвердження всіх деталей від сторін поки немає.

  • Раніше ми повідомляли, що у Маямі пройшли переговори за участю держсекретаря США Марко Рубіо, спецпосланця Білого дому Стіва Віткоффа та прем’єр-міністра Катару Мохаммеда бін Абдулрахмана Аль-Тані. Сторони обговорили можливі шляхи припинення війни в Ірані, а також перспективи подальшого переговорного процесу між учасниками конфлікту.
Топ коментарі
+3
Да, потому что этот тупорылый извращенец, дабы прикрыть свою дупу весь мир поставил раком по требованию х-ла.
показати весь коментар
10.05.2026 21:49 Відповісти
+2
Трамп уже пливе приймати капітуляцію аятол.

показати весь коментар
10.05.2026 20:07 Відповісти
+2
Який зміст відповіді?
США, #уй - вам!
😂
показати весь коментар
10.05.2026 20:39 Відповісти

Завантаження...