В Україні запускають програму працевлаштування для людей віком 50+ для подолання кадрового дефіциту

В Україні стартує нова державна програма "Досвід має значення", спрямована на працевлаштування та адаптацію людей віком від 50 років. Ініціатива покликана подолати кадровий дефіцит у критичних секторах економіки, насамперед у будівництві та оборонній промисловості.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, анонсуючи старт проєкту.
Програма реалізується спільно з Державним центром зайнятості та представниками бізнесу. Вона передбачає три етапи:
- підготовку до вимог ринку (курси, оновлення резюме, цифрові навички);
- комунікацію з потенційним роботодавцем;
- короткострокове стажування з можливістю офіційного працевлаштування.
За словами Свириденко, уряд робить ставку на професіоналів із досвідом, адже вони є надійною опорою для відновлення економіки:
"60% компаній досі мають вікові стереотипи, але ми хочемо це змінити. Досвід цінний, і його потрібно використовувати".
Подати заявку на участь у програмі можна через офіційний сайт Державної служби зайнятості.
Чи українці - ресурс і на них ці європейські цінності не росповсюддуються?!