8391 відвідувач онлайн

В Україні запускають програму працевлаштування для людей віком 50+ для подолання кадрового дефіциту

Уряд презентував національний проєкт "Досвід має значення"

В Україні стартує нова державна програма "Досвід має значення", спрямована на працевлаштування та адаптацію людей віком від 50 років. Ініціатива покликана подолати кадровий дефіцит у критичних секторах економіки, насамперед у будівництві та оборонній промисловості.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, анонсуючи старт проєкту.

Програма реалізується спільно з Державним центром зайнятості та представниками бізнесу. Вона передбачає три етапи:

  •  підготовку до вимог ринку (курси, оновлення резюме, цифрові навички);
  •  комунікацію з потенційним роботодавцем; 
  • короткострокове стажування з можливістю офіційного працевлаштування.

За словами Свириденко, уряд робить ставку на професіоналів із досвідом, адже вони є надійною опорою для відновлення економіки:

"60% компаній досі мають вікові стереотипи, але ми хочемо це змінити. Досвід цінний, і його потрібно використовувати".

Подати заявку на участь у програмі можна через офіційний сайт Державної служби зайнятості.

Топ коментарі
+22
Державі потрібні 50+ висококваліфіковані низькооплачуємі професіонали з багаторічним досвідом.
показати весь коментар
11.05.2026 12:03 Відповісти
+14
Будуть платити як мігрантам по 800$ + їжа і безоплатність проживання з дотримання всіх Конвенцій, що до їх прав і свобод і свободи пересування???
Чи українці - ресурс і на них ці європейські цінності не росповсюддуються?!
показати весь коментар
11.05.2026 12:06 Відповісти
+14
ТЦК людоловить до 60 років. Ну і хто ж з 50+ лишній раз з хати вийде?
показати весь коментар
11.05.2026 12:06 Відповісти

Завантаження...