5350 відвідувачів онлайн

Понад 800 ДТП за участю електротранспорту сталося торік, 19 загиблих та понад 900 травмованих, - МВС. ДОКУМЕНТ

ДТП за участю електротранспорту: у МВС назвали статистику

У 2025 році в Україні сталося 845 дорожньо-транспортних пригод за участю легкого персонального або низькошвидкісного електротранспорту.

Про це йдеться у відповіді Міністерства внутрішніх справ України на запит Цензор.НЕТ.

Подробиці

У цих аваріях загинули 19 людей, ще 912 отримали травми.

За перші три місяці цього року поліція вже зафіксувала 94 ДТП за участю такого транспорту, у яких загинуло дві особи, ще 107 травмовані.

Водночас у МВС зазначили, що окремої статистики саме щодо електросамокатів наразі не ведуть.

Станом на цей час положеннями Закону України "Про дорожній рух" та ПДР права і обов’язки користувачів легких персональних і низькошвидкісних легких електричних транспортних засобів не врегульовано. Разом із тим, у Верховній Раді вже перебуває законопроєкт № 3023, який має запровадити правове регулювання нової категорії учасників дорожнього руху – користувачів персонального легкого електротранспорту. Документ пропонує дозволити рух електротранспортом спеціальними велосипедними доріжками, а за їх відсутності - краєм проїжджої частини або узбіччям.

Там звернули увагу, що питання обов’язкової державної реєстрації електросамокатів законодавчо поки не врегульоване.

У Міністерстві також нагадали, що чинні ПДР прямо не регулюють пересування персонального легкого електротранспорту тротуарами.

ДТП за участю електротранспорту: у МВС назвали статистику
ДТП за участю електротранспорту: у МВС назвали статистику
ДТП за участю електротранспорту: у МВС назвали статистику

Топ коментарі
+2
І відразу "швайка в задницю", комунальщикам, шляховикам, поліцаям, і "законотворцям". А як цей електротранспорт, чи велосипеди, будуть рухаться "по краю проїжджої частини", у населених пунктах, якщо крайня права смуга проїжджої чвстини, водіями часто перетворюється на "стоянку"? А тепер ще цікавіше - коли вводилися оті "спеціальні велодоріжки", то в багатьох місцях, замість розширення дорожного полотна, пішли по "найпростішому" варіанту - просто розділили пішохідний тротуар на дві смуги... І одну з смуг "призначили велодоріжкою" . І тепер велосипедисти літають поряд з пішоходами, натикаючись на них, при під'їздах коло перехресть, коли пішоходи, що рухаються перпендикулярно, проходять через "велодоріжку, у напрямі пішохідного переходу. А тепер до них додасться ще й "електротранспорт"...
От тепер "ДУ-МАЙ-ТЕ!!!
показати весь коментар
13.05.2026 12:59 Відповісти
+2
А за рахунок автобидла, скільки????
показати весь коментар
13.05.2026 13:00 Відповісти
+2
Ох, то до вас ще фетбайки не докатилися. В НЛ електросамокати заборонені, то всі довбойоби катаються на гібридах мопеда і електровелосипеда. Причому на нього не треба права, відповідно ніяких віковихобмежень, 40 кмʼч розганяє легко (а скоріш за все і більше, до 80) і за масою як мопед. Малолітні араби льотають на них пачками, збивають людей, самі сотнями влітають під машини. І це все при тому,що тут надзвичайно розвинена велосипедна інфраструктура.
показати весь коментар
13.05.2026 13:10 Відповісти

Завантаження...