15685 відвідувачів онлайн

Сі Цзіньпін може завершити війну в Україні "одним дзвінком", - сенатор Грем

Сенатор Грем заявив, що Китай може зупинити війну в Україні

Лідер Китаю Сі Цзіньпін може припинити війну в Україні "одним телефонним дзвінком".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі Fox News заявив американський сенатор Ліндсі Грем.

За його словами, Китай залишається головним покупцем російської нафти та газу, що дозволяє Кремлю продовжувати війну.

Що заявив Грем

Сенатор також зазначив, що Пекін купує близько 90% іранської нафти.

На його думку, якби Китай припинив ці закупівлі, Іран "вилетів би з бізнесу".

Грем заявив, що саме тому Сі Цзіньпін здатний вплинути як на війну РФ проти України, так і на ситуацію навколо Ірану.

Що пропонують у США

Сенатор повідомив, що підготував законопроєкт про запровадження тарифів проти Китаю за закупівлю російських енергоносіїв.

Він також закликав США посилити тиск на Пекін у разі подальшої підтримки російської економіки.

Топ коментарі
+2
А шо с Трампом не так? 🤣🤣🤣
показати весь коментар
14.05.2026 15:59 Відповісти
+2
А навіщо це йому? Він ресурси з рашки на дурняк майже отримує , це не його війна, краще хай ішак подзвоне пукіну.
показати весь коментар
14.05.2026 16:00 Відповісти
+1
Грем! - шоб шось казати - подумай - а Сі це потрібно?
показати весь коментар
14.05.2026 15:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Грем! - шоб шось казати - подумай - а Сі це потрібно?
показати весь коментар
14.05.2026 15:58 Відповісти
Довбойоб це не образа, а констатція факту.
Вони виросли в умовах: пленер, тьолки-травка, веселуха.
От таке обрали. Загальна деградація аналітично-інтелектуального рівня виборців.
У нас така сама хірня. І це константа яка дає перемагати популістам.
показати весь коментар
14.05.2026 17:36 Відповісти
А шо с Трампом не так? 🤣🤣🤣
показати весь коментар
14.05.2026 15:59 Відповісти
Та все!
показати весь коментар
14.05.2026 16:07 Відповісти
Це було досить риторичне питання.
показати весь коментар
14.05.2026 16:09 Відповісти
Головне щоб не як трампонутий, який всі війни по завершував у своїй голові
показати весь коментар
14.05.2026 16:00 Відповісти
А навіщо це йому? Він ресурси з рашки на дурняк майже отримує , це не його війна, краще хай ішак подзвоне пукіну.
показати весь коментар
14.05.2026 16:00 Відповісти
Уряд Великобританії заявив, що він націлився на доходи росії від нафти, щоб «перекрити фінансування російської військової машини» в Україні.
От і стаття ббс докладно розписує про те, як "успішно" влада Великобританії протистоїть російським танкерам. Це так "дієві санкції ", вражають, головне рішуче перднути, ну а потім ...як завжди

https://www.bbc.com/news/articles/cn8pvgw802no
показати весь коментар
14.05.2026 16:03 Відповісти
…за 24 години. Десь ми це вже чули.
показати весь коментар
14.05.2026 16:04 Відповісти
хіба грем може помилятись?
показати весь коментар
14.05.2026 16:04 Відповісти
Міркую, що війна розпочалася зі схеми "Сі-Пу": Землі Сибіру вертає собі Сі, а за це допомагає путлеру "розширитися" до кордону ЄС.
показати весь коментар
14.05.2026 16:05 Відповісти
Поспілкувався Сі з Трампом і полізли думки вялічія. Але може бути таке, що Сі не в курсі.
показати весь коментар
14.05.2026 16:06 Відповісти
Ой, блдь! Один мудак вже закінчив війну одним дзвінком за 24 години!
Де всі трампізди - підоратори-підоратори, які верещали тут за трампа та його МАГу?
показати весь коментар
14.05.2026 16:15 Відповісти
А может Европе и СШП пора серьезно "прокачать" Индию, у них много вопросов к к китайцам, вот это будет "движ", Китаю при любом раскладе, потом долго перехочется играть в "серого кардинала", заодно и посмотрим в деле на третью армию мира, две первых уже увидели.
показати весь коментар
14.05.2026 16:20 Відповісти
це все одно, що попросити аплю продавати айфони по собівартості + 20 доларів за маркетинг...
показати весь коментар
14.05.2026 16:31 Відповісти
так і кажіть ...китай воює проти України ,руснявими руками ,і це не секрет ...сі пора отруту випити з усіма диктаторами разом , шоб за компанією не сумував...
показати весь коментар
14.05.2026 16:39 Відповісти
Досить вже піздіти.
показати весь коментар
14.05.2026 16:43 Відповісти
Так тож звонить нужно, шо трудно в процессе "украинского кризиса".
показати весь коментар
14.05.2026 16:47 Відповісти
І всі пишуть що сенатор Грем заявив "Сі Цзіньпін здатний припинити війну в Україні"; і ніхто не пише, не критикує Грема за неправильну термінологію... Насправді війна не стільки в Україні; передовсім це війна ***** з Україною; це напад касапів, їх агресія на Україну!
показати весь коментар
14.05.2026 16:50 Відповісти
Якщо вигідно ,,нашим,, міндічам, щоб ця війна була безкінечна , то як, Китай може відмовитись від добра , яке кацапня сама дає ?
показати весь коментар
14.05.2026 16:59 Відповісти
я вже шось пропустив і міндічі вже керують генштабом рифи?
показати весь коментар
14.05.2026 17:30 Відповісти
Сі сказав "українська криза"...в той же час китай вийшов на 1місце в світі по експорту лісу при тому що вирубка лісу в КНР заборонена
показати весь коментар
14.05.2026 17:05 Відповісти
Сі може, а Трамп не хоче.
показати весь коментар
14.05.2026 21:19 Відповісти