20382 відвідувача онлайн

Зеленський сьогодні зустрінеться із фракцією: "слуг" попередили про дрескод, а тих, хто запізниться, не впустять, - Железняк

Зеленський сьогодні зустрінеться із фракцією Слуга народу

Президент Володимир Зеленський сьогодні проведе зустріч із фракцією "Слуга народу".

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці

"По зустрічі з Президентом та фракцією сьогодні))) Всіх попередили, що треба зайти заздалегідь, а хто зайде після Президента - того не впустять)))

А ще… "враховуючи характер заходу, бажано врахувати необхідність дотримання офіційно-ділового дрес-коду"… тобто в Раду у футболці та кросівках можна приходити, але на зустріч з "Першим" зась", - зазначив парламентар.

Зеленський сьогодні зустрінеться із фракцією Слуга народу

Топ коментарі
+24
дрес-код

показати весь коментар
25.05.2026 15:14 Відповісти
+17
показати весь коментар
25.05.2026 15:17 Відповісти
+16
А Зеленского предупредили про дресс-код?
показати весь коментар
25.05.2026 15:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Зеленского предупредили про дресс-код?
показати весь коментар
25.05.2026 15:10 Відповісти
сцаря попрошу не чіпати, в нього корона на голові, то він може хоч голим скакати
показати весь коментар
25.05.2026 16:17 Відповісти
Всіх попередили, що треба зайти заздалегідь, а хто зайде після Президента - того не впустять)) Джерело: https://censor.net/ua/n4004972

Демократія 😸. Ми не росія 🤣. Нє ну справді там би ще і посадили чи "сам*убство".
показати весь коментар
25.05.2026 15:12 Відповісти
дрес-код

показати весь коментар
25.05.2026 15:14 Відповісти
Та нє😈😎. З права сумні лікарі картинка виглядає круто, а зліва якісь чорні скумбрії пінгвіни 1.5 понтів.
показати весь коментар
25.05.2026 15:15 Відповісти
Сорян т9 . Чумні лікарі 😸
показати весь коментар
25.05.2026 15:16 Відповісти
А може хай нах йде цей модельер? Ти хоч прав свій смердючий светр?
показати весь коментар
25.05.2026 15:16 Відповісти
воно в в спортівках і кросівках їздило до керівництва іншіх краін...неКарден рояльний
показати весь коментар
25.05.2026 16:09 Відповісти
показати весь коментар
25.05.2026 15:17 Відповісти
Знач на зібранні фракції будуть голосувати за сакральну жертву.
показати весь коментар
25.05.2026 15:18 Відповісти
Треники???????????
показати весь коментар
25.05.2026 15:17 Відповісти
і стрінги
показати весь коментар
25.05.2026 16:10 Відповісти
Пердуче знову холуїв напрягає.
задовбав цей цирк і кловани
показати весь коментар
25.05.2026 15:18 Відповісти
показати весь коментар
25.05.2026 15:20 Відповісти
Мілевський такий :: а, шо, у халаті ніззя!?
показати весь коментар
25.05.2026 15:19 Відповісти
От доречі коли ***** так "заважає" Зеленський ( це так для роздумів), 3 кинджала і вся фракція, весь уряд. Так що... Все там тіп топ, сваїх нє бьєм.
показати весь коментар
25.05.2026 15:20 Відповісти
який там буде шмон стояти, навіть страшно уявити, коли слуги, зібрані на клич хазяїна, прийдуть всі обрестані )) а шо, на окружній, та і в трускавці, новим фото_ графинам та фото_графиням не пояснювали ж тонкощі значення. як зрозуміли, так і зрозуміли! ))
показати весь коментар
25.05.2026 15:22 Відповісти
таки Венс із США навчив "зеленого зрадник" "де Твій костюм"?
показати весь коментар
25.05.2026 15:23 Відповісти
Діловий дрес-код?Це означає, що в браслетах і намистах від Єрмака вже зась? Вирішили трохи стайню очистити? Дійсно прогрес!.)
показати весь коментар
25.05.2026 15:26 Відповісти
ВУкраїні хочуть посилити контроль за випадками проявів ненависті до євреїв: з'явиться окремий координатор щодо антисемітизму, - СЮГ.
Панове 😸
показати весь коментар
25.05.2026 15:27 Відповісти
Всім зєрмачидлм по чотири штуки в ряд, згідно дрескоду, кроком руш ...
показати весь коментар
25.05.2026 15:28 Відповісти
Раздалі маскі кроліков,
Слонов і алкоголіков,
ЗЄльоний цирк тєпєрь в вєрховной радє.
показати весь коментар
25.05.2026 15:28 Відповісти
все вірно: хернею займатись простіше, чим реальними і потрібними справами
показати весь коментар
25.05.2026 15:30 Відповісти
"Хочу подякувати фракції за потужність , незламність і випрасовані костюми.
Ситуація виглядає чудово, але під вечір прокинется Трамп".
показати весь коментар
25.05.2026 15:30 Відповісти
Гундосий спочатку знівілював дрес коди, стрибав як цап, лисого по голові гладив, а тепер вимагає? Почвара...
показати весь коментар
25.05.2026 15:33 Відповісти
Буде детальне розяснення означення "слуга народу",яке вони з гордістю носять: хто його придумав, навіщо,як приклалися вони до зміцнення радянської законності в славні часи Йосифа Віссаріоновича...
показати весь коментар
25.05.2026 15:35 Відповісти
Не пустят это норм, хорошо хоть не расстреляют...
показати весь коментар
25.05.2026 15:39 Відповісти
Дрес-код:
гавайська сорочка;
шорти;
в'єтнамки.

В правій руці бокал мохіто або Маі Таі.

Стадо полупокерів має відповідати вождю!
показати весь коментар
25.05.2026 15:43 Відповісти
і буси туземців
показати весь коментар
25.05.2026 16:15 Відповісти
Офіційно: У "партії зеленського" зараз рейтьитнг 17%.
Тобто, боневтік зібрався говорити з 17% народу України. Всі інші йому - як у лисого на шарфіку - по...уй. Або він їх просто боїться.
показати весь коментар
25.05.2026 15:48 Відповісти
і де посилання на Офіційно?
показати весь коментар
25.05.2026 15:52 Відповісти
Для зелебобіків, які досі в танкі:
https://ukraine-elections.com.ua/socopros/parlamentskie_vybory
показати весь коментар
25.05.2026 16:01 Відповісти
Там навіть менше, ніж 17.
показати весь коментар
25.05.2026 16:03 Відповісти
Для )(уйлоБобіка, які вже вилізли з танків.

де є зареєстровано всі ці парті?

1. Партія Залужного

2. Партія Разумкова

3. Партія «Азов»

4. Третя штурмова

5. Партія Гончаренка

6. ПЗЖМ

7. Партія Притули

8. Партія Арестовича

9. Сила нації

10. Інша партія
=================

можеш запитати у провайдерів на які сам видав посилання щодо "Результати соцопитувань"
OrgTechPhone: +1-650-319-8930
OrgTechEmail: mailto:[email protected] [email protected]
=============
показати весь коментар
25.05.2026 18:49 Відповісти
Який дрес-код? Для кого? Зеля сам на міжнародних зустрічах виглядає як бомж зачуханий.
показати весь коментар
25.05.2026 15:48 Відповісти
Він, як президент воюючий країни, повинен так одягатись, він даже нижню білизну не міняв з початку війни.
показати весь коментар
25.05.2026 16:18 Відповісти
Нижню білизну він не міняв бо забув її у Єрмака.
показати весь коментар
25.05.2026 16:39 Відповісти
і про це одразу доповіли Железняку?
показати весь коментар
25.05.2026 15:51 Відповісти
Щоб не запізнитися депутати можуть використати самокати, швидко пресуваючись по кулуарах, як відомо президент Зеленський ******** такий креатив https://youtu.be/pJyA-CuabGI
показати весь коментар
25.05.2026 15:51 Відповісти
Всім прийти в пожованих піжамах, і небритими.
показати весь коментар
25.05.2026 15:58 Відповісти
З плакатом я кохаю потужного, або мене кохав потужний
показати весь коментар
25.05.2026 16:20 Відповісти
показати весь коментар
25.05.2026 15:59 Відповісти
И с номерочком на ноге.
показати весь коментар
25.05.2026 16:12 Відповісти
А маю право на помилку! буде на ...дресс коді?
показати весь коментар
25.05.2026 16:20 Відповісти
Таке...він їх усіх породив політично, тож має право. Давно пора було, геть від рук відбились, бикують без міри.
показати весь коментар
25.05.2026 16:22 Відповісти
Диктатор яке захватило владу
показати весь коментар
25.05.2026 16:29 Відповісти
Ну поки що у нього вибили одну з подпорок-єрмака,але замінили іншою гламурною.
показати весь коментар
25.05.2026 16:47 Відповісти
Оце поворот,в футболці на зустріч з ЗЕленським не можна,а сам він вже 5 рік не знімає її,за що і в адміністрації Трампа "виник" отримав.Цікаво чи в пральню здає?
Чому тільки з "уродами" зустрічається інші фракції це що не члени парламенту? Вони що нічого не вирішують в країні?
показати весь коментар
25.05.2026 16:57 Відповісти
а неголеність писку входить до дрескоду чи єто другоє?
показати весь коментар
25.05.2026 17:02 Відповісти
Будут опять кровати в зелёном парашном борделе менять местами?
показати весь коментар
25.05.2026 17:12 Відповісти
Дрес код: сімейні труси і ліфчик. Щоб ніде було гнилі помідори заховати