10468 відвідувачів онлайн

Чеська поліція підтвердила, що митрополит РПЦ Іларіон перевозив кокаїн

Російський митрополит Іларіон перевозив кокаїн: подробиці

Поліція Чехії підтвердила, що білий порошок, виявлений в автомобілі митрополита Російської православної церкви Іларіона, був кокаїном.

Про це пише видання Deník N, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці

Після затримання Іларіона його відпустили, нарарзі він перебуває у Москві.

Під час обшуку в авто митрополита було виявлено три пакетики з білим порошком. Після цього було проведено експертизу та встановлено, яка речовина була у пакетиках.

"Ми можемо підтвердити, що експертиза довела: вилучений білий порошок – це кокаїн. Йдеться про кілька грамів, які ми знайшли в автомобілі та вилучили", - розповіла речниця поліції Мартіна Ріхтерова.

Що передувало?

24 травня у Чехії затримали митрополита Російської православної церкви Іларіона за підозрою у перевезенні наркотиків.

Що відомо про Іларіона?

Митрополит раніше протягом багатьох років очолював відділ зовнішніх зв’язків Московського патріархату та вважався одним із найбільш наближених до патріарха Кирила.

Іларіон був направлений на служіння у Карлові Вари рішенням Священного синоду РПЦ у грудні 2024 року. Тоді його було звільнено від управління Будапештсько-Угорською єпархією РПЦ після того, як його колишній келійник (помічник) Георгій Судзукі звинуватив ієрарха у домаганнях.

Також відомо, що його нагороджував російський диктатор Володимир Путін.

Топ коментарі
+15
Опіум для народу.
показати весь коментар
04.06.2026 10:01 Відповісти
+12
Митрополит Иларион
В ломке и печали
Благодать вез в порошке
Да бесы отобрали ... 😈
показати весь коментар
04.06.2026 10:02 Відповісти
+5
Йдіть кацапчики "на ісповєдь" до іларіона. Він всі гріхи відпустить. І носи "похрестить"
показати весь коментар
04.06.2026 10:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Опіум для народу.
показати весь коментар
04.06.2026 10:01 Відповісти
100%
показати весь коментар
04.06.2026 10:18 Відповісти
Карл Маркс говорив, що релігія -опіум для народа. РПЦ розвинула ідею Маркса і стверджує, що релігія не опіум, а кокаїн для народа.
показати весь коментар
04.06.2026 12:33 Відповісти
Йдіть кацапчики "на ісповєдь" до іларіона. Він всі гріхи відпустить. І носи "похрестить"
показати весь коментар
04.06.2026 10:01 Відповісти
І під хвіст зазирне..
показати весь коментар
04.06.2026 10:36 Відповісти
Ну нє, вони ж кокс спочатку освячували, а вже потім нюхали. Так що, ніяких претензій. Все скрєпно.
показати весь коментар
04.06.2026 11:12 Відповісти
не користі раді, а токмо волєю пославшого його *****. для кріпосних! опіум це ж для релігії святиня!
показати весь коментар
04.06.2026 10:01 Відповісти
Митрополит Иларион
В ломке и печали
Благодать вез в порошке
Да бесы отобрали ... 😈
показати весь коментар
04.06.2026 10:02 Відповісти
Та бЄс пАпутал...
показати весь коментар
04.06.2026 10:02 Відповісти
То він не для себе, для пастви віз,. бо добрий. )
показати весь коментар
04.06.2026 10:02 Відповісти
Там всі такі - на порошку - Лавров та його "молодая команда делают что-то важное"
показати весь коментар
04.06.2026 10:37 Відповісти
Чим йому ше займатись - колись один дядько казав шо релігія це опіум для народу
показати весь коментар
04.06.2026 10:02 Відповісти
георгій судзукі та паша мерседес мабуть сестри? )))
показати весь коментар
04.06.2026 10:03 Відповісти
Сховав наркоту в туза.
показати весь коментар
04.06.2026 10:07 Відповісти
московські попи не тільки вороги, колаборанти, піда .... раси в рясах, зрадники... вони ще й наркодилери. який жах!
показати весь коментар
04.06.2026 10:08 Відповісти
Не трогайте попа. Это он карловарскую санкционную соль вёз.
показати весь коментар
04.06.2026 10:09 Відповісти
але так ссикотно було рпц-фсб попа тримати під вартою шо відпустили на рашку, а вже потім таки розібрались шо то кокс
показати весь коментар
04.06.2026 10:11 Відповісти
Він не вінен, так наказало керівництво з відділу фсб мп.
Мабуть верхівка наказала, бо віз сам. А так би доручив завести шушері із УПЦ МП, вони витратний матеріал для ху...стану та недоторканні для українських спецслужб
показати весь коментар
04.06.2026 10:12 Відповісти
все що створили московити є злочинним
показати весь коментар
04.06.2026 10:14 Відповісти
Чьоткий кацапський поп - ******* і торчок
показати весь коментар
04.06.2026 10:16 Відповісти
та це який школій-закладчик в порівнянні з тимчасово живим патрушевим, той відверто з дипмісії в аргентині валізами везе, чи хтось вважає щоб дичину верзти як мікрочелік ведмедев якийсь вони горілкою чакри відкривають?
показати весь коментар
04.06.2026 10:17 Відповісти
То не кокаїн, а православний ангельський пилок.
показати весь коментар
04.06.2026 10:21 Відповісти
Немовби це різна дурь - кокаїн та "ангельський пилок". Друге - більш тяжче.
показати весь коментар
04.06.2026 10:42 Відповісти
На щастя чи на жаль в сортах дурі не розбираюсь.
показати весь коментар
04.06.2026 10:46 Відповісти
Це правильно. Та це загальновідомі речі ще з 80-х, коли в совок "афганці" привезли звичку ширятися і поширили серед молоді.
показати весь коментар
04.06.2026 10:50 Відповісти
О даёт Лариосик решил что под кокосом может Боженьку повстречать лично ну а если серьёзно говорить то ******** явно вступил в последнюю фазу своего самоуничтожения, процессы которые там сейчас идут уже необратимы.
показати весь коментар
04.06.2026 10:23 Відповісти
Але їхня агонія може продовжуватися роками. Нам би пережити ці роки. (
показати весь коментар
04.06.2026 10:39 Відповісти
Да мы же УКРАИНЦЫ, великие, могучие, свободолюбивые, отважные ЛЮДИ, мы всё что угодно переживём.
показати весь коментар
04.06.2026 10:52 Відповісти
Ти маскваротий, який за роки свого життя так і не зрозумів, ЧОМУ вони прийшли і КОГО вони «асвабаждають»
показати весь коментар
04.06.2026 10:58 Відповісти
Та то понятно, непонятно другое, кто тебя от мозгов освободил и главное зачем или оно так само-собой получилось?
показати весь коментар
04.06.2026 11:22 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2026 10:58 Відповісти
Ці "УКРАИНЦЫ, великие, могучие, свободолюбивые, отважные ЛЮДИ", під час війни, вибрали ************ та верховним головнокомандуючим клоуна, якого зараз неможливо переобрати. То в мене, з 2019-го року, великий сумнів, що "мы всё что угодно переживём".
показати весь коментар
04.06.2026 12:31 Відповісти
Да, да, про клоуна где-то слышал... ааа, вспомнил, на Вата ТВ Соловьёв и Скобеевы об этом вещают, но ты забыл ещё про наркомана и коррупционера ...ну то конечно таке, а скажи ка мне мил человек, за кого по твоему экспертному мнению следовало проголосовать глуповатым украинским избирателям..
показати весь коментар
04.06.2026 12:38 Відповісти
тобто, Серый Вовк, на твою велику експертну думку кандидатура Зеленського принесла Україні більше користі, ніж кандидатура Порошенка?
показати весь коментар
04.06.2026 12:43 Відповісти
На мою думку, если бы можно было всё вернуть назад то я грешный человек как голосовал за Зеленского так бы и снова проголосовал именно за него.
показати весь коментар
04.06.2026 12:59 Відповісти
Яка ж цинічна потвора, проголосує знову за той жах, який прийшов в Україну!
показати весь коментар
04.06.2026 13:24 Відповісти
Потвора, сотні тисяч загиблих українців - тимчасові труднощі?!
Яка ж ти погань!
показати весь коментар
04.06.2026 14:57 Відповісти
Але Серый Вовк так і не набрався мужності конкретно, без флуду, відповісти на моє запитання : на твою велику експертну думку кандидатура Зеленського принесла Україні більше користі, ніж кандидатура Порошенка?
показати весь коментар
04.06.2026 13:35 Відповісти
Так. Не тільки клоуна, а ще й наркомана і корупціонера. Дякую за нагадування. )
Щодо вибору - в 2-му турі було лише два кандидата. Мудрий нарід вирішив, що краще проголосувати за нікчему. Ну то його право... (
показати весь коментар
04.06.2026 12:49 Відповісти
Всё, вопросов больше не имею
показати весь коментар
04.06.2026 12:57 Відповісти
Я теж. )
показати весь коментар
04.06.2026 14:29 Відповісти
На росії кока не росте, завозили з Латинськоїх Америки? Але то таке. Російська сатанінська секта - найпотужніша злочинна організація, з хазами по всьому світу. Вони проповідують не Божі заповіді, а мрії та дії чорта й сатани - алегорія руйнування, хаосу та відвернення людини від добра. Їхні цілі мають різний масштаб: від дрібних капостей до глобального панування над душами.
показати весь коментар
04.06.2026 10:24 Відповісти
Так просто всё---- ну не сахар же возить?
показати весь коментар
04.06.2026 10:32 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2026 10:42 Відповісти
В Чехах видно приход не великий, то цей московський піп просто збільшив пріход))
показати весь коментар
04.06.2026 10:57 Відповісти
невеликий
показати весь коментар
04.06.2026 14:36 Відповісти
То ви нічого не розумієте! То благонюханьє для пастви! Зеленський і шобла не дадуть збрехати!
показати весь коментар
04.06.2026 11:09 Відповісти
Ну не буде ж поп із ху....лостану, як звичайний лох, стекломиєм, або бояришником наздоганятись. Це дискредитує мп фсб
показати весь коментар
04.06.2026 11:11 Відповісти
Ждём ультиматум Чехии от лаврова. Если немедленно не вернут три пакетика, путлер введёт войска.
показати весь коментар
04.06.2026 11:26 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2026 11:27 Відповісти
Тобто, в Чехії, отак запросто, возиш на кармані трохи кокоса, тебе палять, а потом відпускають? Це так працює?
показати весь коментар
04.06.2026 11:33 Відповісти
Грішники є повсюди
показати весь коментар
04.06.2026 12:37 Відповісти
https://t.me/BerezaJuice/65504 Борислав Береза:

Пам'ятаєте митрополита РПЦ Іларіона, який був затриманий у Чехії за перевезення наркотиків? Так от, його (руками Гундяєва) відправили служити до Південної Америки. При цьому варто зауважити, що Південна Америка - світовий лідер з виробництва кокаїну. Тож, пустили лиса до курника.

Південно-Американська єпархія (ісп. Diócesis de Sudamérica) - єпархія Російської православної церкви за кордоном (МП) у Південній Америці з номінальною кафедрою у столиці Венесуели Каракасі. Проте фактичне місце перебування правлячого архієрея - столиця Аргентини Буенос-Айрес. Тож, без кокоса Іларіон не залишиться.
показати весь коментар
04.06.2026 11:48 Відповісти
А якого його відпустили? Він недоторканний? Потім усі дивуються що досі йде війна, кацапи як у себе вдома шастають по всій Європі, сруть, вбивають, наркотою торгують, а їх потім з почестями на усілякі олімпіади допускають та Оскар за якусь мутню дають - це настільки гидко що навіть не хочеться згадувати
показати весь коментар
04.06.2026 11:51 Відповісти
За гроші, не просто так.
Грішники є повсюди
показати весь коментар
04.06.2026 12:38 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2026 12:02 Відповісти
Отче відпустить грехі ! Відпускаю ,тобі скільки в граммах .
показати весь коментар
04.06.2026 13:36 Відповісти
Дива, борошно перетворилося на кокаїн.
показати весь коментар
04.06.2026 14:00 Відповісти