11529 відвідувачів онлайн

Рашисти знищили храм ХІХ століття у Юнаківці на Сумщині

У Юнаківці на Сумщині російські окупанти знищили Храм Різдва Пресвятої Богородиці, зведений у 1806 році.

Про це пише місцеве видання "Кордон.Медіа", передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Будівництво храму тривало 13 років. Він пережив Другу світову війну. 

Довгий час церква була на реставрації. До початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну вона працювала у підвальній частині будівлі, у так званій зимовій церкві.

Із 2022 року росіяни неодноразово обстрілювали святиню.

Росіяни знищили храм 18 століття на Сумщині
Росіяни знищили храм 18 століття на Сумщині

Топ коментарі
+12
Аксіома не потребує доказів, хоча вони на кожному кроці, на протязі всієї історії : Кацапи гірші за нацистів.
показати весь коментар
04.06.2026 16:29 Відповісти
+6
І будуть вони "за пазухою" доти, допоки "ка́кая разніца" буде нести їм гроші...
показати весь коментар
04.06.2026 16:38 Відповісти
+2
Вони місто в щебінь перетворюють, то тому церква має бути виключенням? І яким боком Орда до християнства?
показати весь коментар
04.06.2026 16:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Аксіома не потребує доказів, хоча вони на кожному кроці, на протязі всієї історії : Кацапи гірші за нацистів.
показати весь коментар
04.06.2026 16:29 Відповісти
вони навіть не люди,людиноподібні потвори бо до ЛЮДИНИ ще потрібно мати ЛЮДЯНІСТЬ.....а там просто тваринні рефлекси
показати весь коментар
04.06.2026 16:50 Відповісти
Московитським попам в Україні досі нічого не загрожує? Вони й далі почуваються як у плєшивого за пазухою?
показати весь коментар
04.06.2026 16:31 Відповісти
І будуть вони "за пазухою" доти, допоки "ка́кая разніца" буде нести їм гроші...
показати весь коментар
04.06.2026 16:38 Відповісти
Вони місто в щебінь перетворюють, то тому церква має бути виключенням? І яким боком Орда до християнства?
показати весь коментар
04.06.2026 16:32 Відповісти
Ось вона "великая руская култура" куди приходят рашисти там смерть ,сльози і руїна ,це варвари які можуть лише убивати і руйнувати.
показати весь коментар
04.06.2026 16:34 Відповісти
Ще ґвалтувати і мародерствувати. Закінчена мерзота.
показати весь коментар
04.06.2026 16:48 Відповісти
у всі часи московити все нищать потім будують альтернативно історичне лайно і плагіат це іх фундамент
показати весь коментар
04.06.2026 16:37 Відповісти
А як вєрующіє мацковського патріархата ? Де поховались ?
показати весь коментар
04.06.2026 16:40 Відповісти
Фсбшників інформують про результати удару по святих місцях та продовжують молитися Сатані
показати весь коментар
04.06.2026 16:45 Відповісти
років 25 тому зупинявся біля цієї церкви . шкода що її вже немає ...
показати весь коментар
04.06.2026 16:54 Відповісти
Наследники Сталіна.Ті нищили міста і споруди.Спочатку більшовики в храмах робили склади і клуби.В період окупації фашистами знищили Хрещатик,зірвали Успенський собор,підірвали Дніпрогес в результаті чого затопило десятки сіл і змивало потоком води відступаючі частини військових. Ними править сатана.Намісник на землі чорт з рогами гундяй-кирило.
показати весь коментар
04.06.2026 17:03 Відповісти
Границя посеред міста...