9234 відвідувача онлайн
10 144 81

Усик зустрівся з Трампом в Овальному кабінеті

Усик зустрівся з Трампом у Вашингтоні: подробиці візиту залишаються невідомими

Чемпіон світу у надважкій вазі за версіями WBC, WBA та IBF Олександр Усик відвідав Білий дім, де зустрівся з президентом США Дональдом Трампом.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідну світлину опублікувала спеціальна помічниця Трампа та радниця з комунікацій Марго Мартін.

На оприлюдненому фото Усик і Трамп позують під час зустрічі в офіційній резиденції президента США.

Проте інші деталі зустрічі не відомі.

Перед цим Усик побував у Пентагоні

Напередодні український спортсмен також поділився світлинами зі свого візиту до Пентагону. Деталі зустрічей та мету перебування Усика у Вашингтоні офіційно не розкривали.

Останній бій українця

Свій попередній поєдинок Олександр Усик провів у травні. Українець здобув перемогу технічним нокаутом, вкотре підтвердивши статус одного з найсильніших боксерів сучасності.

Наразі Усик залишається чинним чемпіоном світу у надважкій вазі.

Топ коментарі
+27
Зустрілися двоє "пустоголових"... У одного мізків немає, бо від старості "прокисли", а другому їх, ще в молодості, "відбили"...
показати весь коментар
13.06.2026 07:36 Відповісти
+19
Хук з лівої не завадив би щоб Трамп прийшов до тями...
показати весь коментар
13.06.2026 07:30 Відповісти
+17
Відбитий ватнік трохи краще за зрадника.
показати весь коментар
13.06.2026 07:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дайош Усіка в прізідєнти!
показати весь коментар
13.06.2026 07:30 Відповісти
Відбитий ватнік трохи краще за зрадника.
показати весь коментар
13.06.2026 07:39 Відповісти
Бубочка не зрадник. Він чесно попереджав, як він буде діяти (зійтись посередині, наприклад).
показати весь коментар
13.06.2026 07:57 Відповісти
Абсолютно тупий. Може там колись і був зародок розуму, але він давно вибитий на рингу і відбитий сатанинським патріархатом.
Зате приємно знати що США вважають українців трохи тупішими за Вусика. Зелю оброали, значить можуть і його полюбити в кріслі президента.
показати весь коментар
13.06.2026 09:13 Відповісти
Продемонструвати твій інтелехт. Трохи менший за Вусиковий.
показати весь коментар
13.06.2026 09:54 Відповісти
Якщо громадянин рф,то не зрадник,а такі повідомлення вже були.
Коли сн доб'ється того,для чого був створений,скаже відверто: спасибі лохи,що мене підтримували,але я не зрадник,я громадянин рф, який виконував завдання свого уряду.
показати весь коментар
13.06.2026 10:00 Відповісти
Жарти жартами, а таке враження що Усика для цього і прокачують, тому і возять то до Пентагону, то в кабінет діда.
показати весь коментар
13.06.2026 08:23 Відповісти
В *********** США? А чого, непогано було б. Як там зє-шобла волала в 2019: гірше не буде? Хоч посміємось?
показати весь коментар
13.06.2026 11:01 Відповісти
Хук з лівої не завадив би щоб Трамп прийшов до тями...
показати весь коментар
13.06.2026 07:30 Відповісти
Не допоможе. Вже нічого не допоможе. Тільки могила.
показати весь коментар
13.06.2026 07:37 Відповісти
Трампон невиліковний! Жоден хук чи аперкот його не повернуть у дійсність!
показати весь коментар
13.06.2026 08:22 Відповісти
і аперкот з правої.

...
показати весь коментар
13.06.2026 09:20 Відповісти
сподіваюсь Усик натовк рудому пику
показати весь коментар
13.06.2026 07:31 Відповісти
він просив ярлик на правління
показати весь коментар
13.06.2026 07:53 Відповісти
Досвід Обрана з ярликом нічому не навчив?
показати весь коментар
13.06.2026 09:08 Відповісти
розумні вчаться на чужих помилках
показати весь коментар
13.06.2026 09:10 Відповісти
Якщо на параші то треба за ярликом їхати в Пекін.
показати весь коментар
13.06.2026 09:16 Відповісти
а він на параші вирішив царювати?
показати весь коментар
13.06.2026 09:25 Відповісти
Якщо мова йде про ярлик то це параша. Монгольські хани давали ярлик на правління князям на параші.
Наші руські (українські) князі ярлики від ханів не отримували.
показати весь коментар
13.06.2026 09:47 Відповісти
Поцілунками хіба що.
показати весь коментар
13.06.2026 08:21 Відповісти
навпаки ... лизнув дупу
показати весь коментар
13.06.2026 08:55 Відповісти
Якщо "Усик натовк рудому пику",то той відмовиться від допомоги країні,а для зелених то що треба: вони ніби ніпричому,а допомоги не стало- велика радість для них
показати весь коментар
13.06.2026 10:14 Відповісти
Усяк, мабуть, розтлумачував трампу чий Крим ....
показати весь коментар
13.06.2026 07:34 Відповісти
Ха-ха-ха...
показати весь коментар
13.06.2026 07:40 Відповісти
Зустрілися двоє "пустоголових"... У одного мізків немає, бо від старості "прокисли", а другому їх, ще в молодості, "відбили"...
показати весь коментар
13.06.2026 07:36 Відповісти
А тепер "розшифруй" свої "аббревіатури"... Бо крім тебе, їх ніхто не знає... І поясни, в чому я не правий... І чому...
показати весь коментар
13.06.2026 07:47 Відповісти
показати весь коментар
13.06.2026 09:50 Відповісти
Заради президенських амбіцій і 1 млн доларів заплатив, щоб з рижим мудаком сфоткатися. Краще б на дрони пожертвував.
показати весь коментар
13.06.2026 07:43 Відповісти
пожертвував кому? він якраз в курсі схем з волонтерськими дронами.
показати весь коментар
13.06.2026 07:55 Відповісти
Сам би наняв людей для купівлі дронів.
показати весь коментар
13.06.2026 07:58 Відповісти
це ж треба думати, щось робити, нє, це поганий варіант.
показати весь коментар
13.06.2026 08:01 Відповісти
Для нього не такі вже й великі витрати. За останній бій з Верховеном він заробив 40 мільйонів доларів. Ще близько 7 мільйонів доларів йому заплатять стрімінгові платформи за платні трансляції.
показати весь коментар
13.06.2026 07:58 Відповісти
Де ви вичитали про амбіції?
показати весь коментар
13.06.2026 09:35 Відповісти
Донт пуш зе хорсес, Доні )))
показати весь коментар
13.06.2026 07:47 Відповісти
Дивно, а чого це він у костюмі? Міг би як "лідер"...
показати весь коментар
13.06.2026 07:54 Відповісти
А взуття яке, напевне на тренування зібрався.
показати весь коментар
13.06.2026 07:59 Відповісти
показати весь коментар
13.06.2026 07:54 Відповісти
показати весь коментар
13.06.2026 07:54 Відповісти
Зустріч безмоглого (в силу професії) з висохлими мозгами (в силу вікового маразму). Результат цілком прогнозований.
показати весь коментар
13.06.2026 07:54 Відповісти
Пояс віддав - інакше незачот
показати весь коментар
13.06.2026 07:57 Відповісти
і шо?
показати весь коментар
13.06.2026 08:08 Відповісти
Якщо він представляв Зелю, то норм. А якщо його послав патріарх Гундяєв, то не дуже. У нас традиційно ФСБ працює з боксерами по лінії РПЦ. Останню кришує той же Зеленський, потужно надуривши з забороною РПЦ, залишивщи УПЦ МП.
показати весь коментар
13.06.2026 08:15 Відповісти
такі да ,Усік хоче бути президентом , і в кремлі і в Білому дурдомі і у 🤡 , теж цього хочуть , у кожного свої мрії ...то хай би і ставав президентом срасіймького лаптестану ...
показати весь коментар
13.06.2026 08:43 Відповісти
Все, може не повертатись до України, тепер синочкамамиримми заревнує до неможу...
показати весь коментар
13.06.2026 08:45 Відповісти
Кого тільки не "підсовують" нам в президенти. То чергового клоуна, -притулу, то зрадника піарщика-- абристовуча, то піращика, брехуна --буданова. то спортсменів, сержантів-військових А тоді хочуть жити поєвропейські. Схаменіться !!!!!. ви вже вибирали,дважди зека, квартал 95, ідеолога кпрс Наступаємо на чергові граблі. тупість---невилікуване,але ж є ще пастух,який пасе баранів,то хоч пастуха виберіть чесного і порядного.
показати весь коментар
13.06.2026 08:47 Відповісти
Усик міг вийти з цього кабінету один Героєм США!
показати весь коментар
13.06.2026 08:48 Відповісти
Брєд. Ви абсолютно не розумієтесь на ситуації у штатах. Тому вам здається все дивним
Може йому героєм України краще стати ?
показати весь коментар
13.06.2026 09:16 Відповісти
Якщо в тебе проблеми з гумором - то це твої проблеми. Не пались "бред" українською - маячня, нісенітниця.
показати весь коментар
13.06.2026 09:47 Відповісти
Ще не насміявся ? Смєшлівий
показати весь коментар
13.06.2026 09:52 Відповісти
З кацапами не спілкуюсь - згасни.
показати весь коментар
13.06.2026 09:54 Відповісти
Ти ніби використовуєш українські слова, але пишеш як кацап.
показати весь коментар
13.06.2026 09:58 Відповісти
Майбутній президент. Нехай налагоджує зв'язки та набирається досвіду. Донт пуш зе хорсес.
показати весь коментар
13.06.2026 08:51 Відповісти
Вчу , вчу все одно не розуміють
Це нова фігурка від багатіїв
показати весь коментар
13.06.2026 08:59 Відповісти
Поки що один з можливих кандидатів. Людина чесна, хоробра, розумна. Популярна світова спортивна зірка. Видатні професійні досягнення, якими пишається Україна. Свій електорат матиме.
показати весь коментар
13.06.2026 10:08 Відповісти
За этого хоть не стыдно,может предоставляться украинцем и не позорить страну,в отличие от майского шашлычника и его верного ларечника.
показати весь коментар
13.06.2026 08:56 Відповісти
Клановий олігархат готує нам нову аплікацію???
показати весь коментар
13.06.2026 08:57 Відповісти
На Заході дурних вже нема ,все шо близько до трампа ,це від кремля ,тому довіри до Усика не буде , ЄС вже порозумнішали ...
показати весь коментар
13.06.2026 08:58 Відповісти
Може він громадянства просив, а ви до нього без діла причепились 😄
показати весь коментар
13.06.2026 09:19 Відповісти
А може Усик став членом Ради миру, яку створив Трамп. Даєш $ 1 млрд і довічний член.
показати весь коментар
13.06.2026 09:37 Відповісти
Має право. Чим він гірший за інших?
Усик прийде - порядок наведе!
показати весь коментар
13.06.2026 09:36 Відповісти
как дела у мирового правительства? Земляне смогут прокормить 1% этого жлобья?
показати весь коментар
13.06.2026 09:34 Відповісти
Зробимо їх з Усиком разом!
показати весь коментар
13.06.2026 09:35 Відповісти
наш умний нарід може ще Абристовича вибрати чи Притулу
показати весь коментар
13.06.2026 09:36 Відповісти
Читаєш коментарів які буквально які буквально захлебуються в власній жовчі і розуміешь що анекдот про те чому в пеклі коло котла з українцями нема охоронців був таки правдивий.
показати весь коментар
13.06.2026 09:44 Відповісти
Перед тим,в Овальному, побував боксер Найвеличніший. Відео бою навіть публікували його прихильники на нц.
показати весь коментар
13.06.2026 10:03 Відповісти
Не розумію мету такої зустрічі.
показати весь коментар
13.06.2026 10:36 Відповісти
Для них кто угодно сойдёт клоун, боксер да хоть эскортница но лишь бы не Порошенко!!!
показати весь коментар
13.06.2026 10:40 Відповісти
Це той самий кабінет звідки ссаними тряпками вигнали мародера зеленського?
показати весь коментар
13.06.2026 10:40 Відповісти
Трампу треба на святкуванні дня народження поставити коло себе відомих людей. Закінчив 8 війн і допоміг чемпіону підтвердили титул.
показати весь коментар
13.06.2026 10:41 Відповісти