Рашисти атакували критичну інфраструктуру Херсона: центр міста залишився без світла

Російські окупанти атакували критичну інфраструктуру в Херсоні, внаслідок чого частина міста залишилася без світла.
Про це повідомив глава ОВА Олександр Прокудін, інформує Цензор.НЕТ.
Подробиці
"Російські військові атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні, через що без електропостачання залишилась центральна частина міста", - йдеться в повідомленні.
Наразі наслідки удару РФ з'ясовують.