Україна повернула чотирьох моряків, яких Іран утримував після захоплення судна в Ормузькій протоці, - Тихий

Українські дипломати домоглися звільнення чотирьох українських моряків, яких представники Корпусу вартових ісламської революції Ірану утримували з квітня цього року після захоплення судна в Ормузькій протоці.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив журналістам речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. За його словами, громадяни України входили до екіпажу контейнеровоза Epimonidas, який перебував в Ормузькій протоці.
Після затримання моряків МЗС України, Департамент консульської служби та посольство України в Греції встановили їхні особи та підтримували зв’язок із родинами, грецькою компанією-судновласником і причетними сторонами для пошуку шляхів звільнення.
Моряки вже повернулися до родин
Наразі українські громадяни залишили територію Ірану та перебувають у безпеці разом зі своїми родинами.
За інформацією МЗС, стан здоров’я звільнених моряків задовільний.
"Ми вдячні колегам-дипломатам країн-партнерів, представникам компанії-судновласника та всім, хто долучився до повернення наших моряків. Це незмінний принцип української дипломатичної служби: Україна не залишає своїх людей", – наголосив Георгій Тихий.