11407 відвідувачів онлайн

На Одещині завершили активні пошуки 10-річної дівчинки, яку 5 днів тому віднесло у відкрите море

Пошук дитини на Одещині

На Одещині завершили активну фазу пошуків 10-річної дівчинки, яку течією віднесло у відкрите море.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у коментарі речниці Головного управління ДСНС в Одеській області Марини Мартиненко для Української правди.

Пошуки тривали кілька днів і проходили у складних умовах

За словами Марини Мартиненко, одразу після зникнення до пошуків долучилися Військово-морські сили. Вони виявили надувне коло, на якому дитина перебувала у морі.

Рятувальники кілька днів обстежували поверхню води та морське дно. Однак активну фазу пошукової операції вирішили завершити.

Причиною стали складні умови. Роботи проводили на стихійному пляжі, який є небезпечним для людей, зокрема для працівників ДСНС.

Обставини зникнення та застереження правоохоронців

Про зникнення школярки Софії П. стало відомо ввечері 19 червня. Дівчинка перебувала на відпочинку разом із прабабусею у селі Сичавка.

Вона плавала у морі на надувному крузі, коли сильна течія почала відносити її на глибину.

Правоохоронці нагадали правила безпеки на воді для дітей і дорослих.

"Постійно нагадуйте дітям правила безпеки на воді. Судоми, сильна течія чи різка зміна глибини можуть становити смертельну небезпеку", – наголосили вони.

У поліції закликали не залишати дітей без нагляду біля водойм, навіть якщо вони добре плавають. Також не варто дозволяти купання у невстановлених місцях без обладнаних пляжів і рятувальних постів. Окремо звернули увагу на підлітків, які можуть відпочивати біля води без відома дорослих і брати участь у небезпечних розвагах.

  • Раніше повідомлялося, що на озері Редькине в Оболонському районі шукають тіло 23-річного хлопця.
Топ коментарі
+10
Ну а як Ви думаєте, дитина зникла в морі 5 днів тому. Надувне коло на якому вона плавала знайшли, а дитину ні.
показати весь коментар
24.06.2026 19:46 Відповісти
+9
Чоловіче, 5 діб пройшло !!!! На жаль,у воді з температурою +17°C…+19°C здорова 10-річна дитина може безпечно перебувати безперервно до 15-20 хвилин. Після цього починається стрімке охолодження організму...... Біля води, а особливо у воді - від дитини не можна відходити навіть на крок і не спускати очей з неі навіть на секунду.......Вода беспечності не прощає....
показати весь коментар
24.06.2026 19:58 Відповісти
+4
Рік тому я став свідком міні-рятувальної операції на пляжі на Cape Canaveral у Флориді. Неподалік відпочивала група підлітків. Раптом я почув якісь крики та метушню на березі. Спочатку навіть не зрозумів, що відбувається. Хвилин через п'ять з'явилися поліцейські: всі дивилися в море, щось там показували й махали руками. Ще за пару хвилин я побачив, як морем мчить водний мотоцикл із двома рятувальниками - виявляється, одного з хлопців із тієї компанії почало відносити у відкрите море... Ще за кілька хвилин прилетів гвинтокрил і кружляв, поки все успішно не закінчилося. І це було вже близько сьомої вечора - на дерев'яних вишках рятувальників-спостерігачів уже не було (вони там сидять до 17:00-18:00). На власні очі побачив, як тут у них працює рятувальна служба... Треба віддати їм належне - ці служби у них на висоті.....
показати весь коментар
24.06.2026 20:22 Відповісти

Завантаження...