10426 відвідувачів онлайн

Чи вважаєте ви удари по російських НПЗ ефективною стратегією? Голосуйте в телеграм-каналі Цензора

НПЗ Москви

Через атаки українських дронів Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців.

Підприємство є найбільшим постачальником пального в Московській області.

Впродовж червня його двічі атакували українські дрони, внаслідок чого НПЗ повністю зупинив роботу.

Чи вважаєте ви удари по російських НПЗ ефективною стратегією?

Візьміть участь в опитуванні на телеграм-каналі Цензор.НЕТ і подивіться, що думають інші наші читачі.

Топ коментарі
+12
Усі дії Захисників України, які в кінцевому результаті призводять до знищення **********, являються законними і прийнятними!!
Допомагаймо Захисникам України та оберігаймо їх щоб зеленський з моноШоблою у ВРУ, не вчинили проти них зради, як з вагнерівцями!!
показати весь коментар
24.06.2026 21:22 Відповісти
+10
Кацапа треба нищити всіма доступними методами. Чим більше тим краще. Слава Україні! Слава ЗСУ!
показати весь коментар
24.06.2026 21:28 Відповісти
+3
А масованих балістичних атак по ":от москви до самих до окраін" як не було, так і нема.
показати весь коментар
24.06.2026 21:24 Відповісти

Завантаження...