7846 відвідувачів онлайн

Окупанти скорочують кількість поїздів між Кримом і Росією, - ЗМІ

В окупованому Криму скоротили кількість поїздів до РФ

У тимчасово окупованому Криму скоротили кількість пасажирських поїздів, які сполучають півострів із Росією. Надалі щодня курсуватимуть сім рейсів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише  "Крим.Реалії" з посиланням на підконтрольного РФ голову окупаційної адміністрації Криму Сергія Аксьонова.

Щодня залишать сім поїздів

За рішенням російського оперативного штабу, щоденно курсуватимуть поїзди зі сполученням Санкт-Петербург – Севастополь, Москва – Сімферополь, Москва – Севастополь, Адлер – Сімферополь, Санкт-Петербург – Євпаторія, а також окремі рейси Москва – Сімферополь із причіпними вагонами.

За словами Аксьонова, усі зазначені поїзди курсуватимуть до та від станції Керч-Південна.

Інші рейси скасують протягом двох тижнів

Окупаційна влада заявила, що решту сезонних поїздів поступово скасують упродовж двох тижнів.

Причини такого рішення не уточнюються.

Топ коментарі
+5
Ну шо ж, наступною популярною професією на болотах стане "машиніст-суїцидник"
показати весь коментар
25.06.2026 15:06 Відповісти
+3
Треба допомогти кацапам зекономити на дизелі - підірвати маршрут.

показати весь коментар
25.06.2026 15:15 Відповісти
+3
показати весь коментар
25.06.2026 15:22 Відповісти

Завантаження...