10655 відвідувачів онлайн

Чоловік поранив ножем двох поліцейських у Харкові під час перевірки документів, його затримано, - Нацполіція

У Харкові чоловік напав з ножем на поліцейських

У Харкові затримано зловмисника, який напад на поліцейських під час виконання ними службових обов’язків.

Про це повідомили в ГУ Нацполіції в Харківській області, передає Цензор.НЕТ.

Поранено поліцейських

Як зазначається, подія сталася 25 червня близько 16:00 у Салтівському районі Харкова. Під час виконання службових обов’язків поліцейські здійснювали перевірку документів громадянина. У процесі спілкування чоловік почав поводитися агресивно та раптово напав на правоохоронців із ножем.

Унаслідок нападу двоє поліцейських дістали тілесні ушкодження.

Нападника затримано

У Нацполіції повідомили, що нині зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Встановлено, що фігурант раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення різних злочинів. Також чоловік перебуває в розшуку за ухилення від мобілізації.

Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру у скоєнні злочину. Слідчі дії тривають.

Топ коментарі
+6
З досвідом людина ,не те,що пітух Ihor Ihor #577453
показати весь коментар
25.06.2026 20:56 Відповісти
+3
Ухилився законно від Скелі.
показати весь коментар
25.06.2026 20:48 Відповісти
+3
На виході з в"язниці через 8 років поламані пальці не триматимуть ложку, рот буде здатний лише смоктати рідину через трубочку, а діаметр анусу буде співставний з 10-тилітровим відром. Ухильнувся. Життя вдалося.
показати весь коментар
25.06.2026 20:48 Відповісти

Завантаження...