7846 відвідувачів онлайн

США більше не нейтральні у війні Росії проти України, - Макрон

Макрон розкрив деталі домовленостей на саміті G7

Сполучені Штати більше не є нейтральними посередниками у війні Росії проти України та підтримують територіальну цілісність України, а також військову й енергетичну допомогу і санкції проти Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві президента Франції Еммануеля Макрона під час пресконференції на саміті Франція–Італія в місті Антіб.

Макрон про зміну позиції США щодо війни

Макрон заявив, що під час зустрічі G7 в Евіані відбулося важливе зближення позицій партнерів щодо України.

За його словами, вперше у спільному тексті було зафіксовано, що США більше не виступають як нейтральний посередник, а разом з союзниками підтримують Україну.

Він уточнив, що йдеться про підтримку територіальної цілісності України, військову та енергетичну допомогу, а також санкції проти Росії.

"Сполучені Штати вперше підтвердили в тексті, що вони більше не є нейтральними посередниками, а разом з нами підтримують територіальну цілісність України", - повідомив президент Франції.

Макрон додав, що це рішення стало важливим результатом узгодження позицій країн G7.

Раніше канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що спільна заява країн G7 стала "справжнім успіхом", зокрема завдяки тому, що вдалося переконати президента США Дональда Трампа приєднатися до документа.

Топ коментарі
+4
Можна вважати це перемогою?) Трампу довіри немає. Він остаточно утвердився у деменції. Вчора він за нас, сьогодні проти нас, завтра може бути ні за - ні проти.
показати весь коментар
25.06.2026 22:37 Відповісти
+3
шось сісталося ,Трампу поробленно ? Чи вибори підгоряють ?...
показати весь коментар
25.06.2026 22:35 Відповісти
+3
Так Еммануель швидко перевзувся ,навіть гівномарафонівська пропаганда ще не встигла перевзутись і продовжує поливати Трампа брудом.
показати весь коментар
25.06.2026 22:38 Відповісти

Завантаження...