9254 відвідувача онлайн

Під час атаки РФ на Київ пошкоджено фармзавод "Дарниця"

пошкоджено фармзавод "Дарниця"

Під час російської атаки на Київ у ніч на 28 червня пошкоджено фармацевтичну компанію "Дарниця".

Про це повідомила членкиня стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо

"З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків", - написала вона.

За її словами, загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить свою роботу.

Пошкоджено фармзавод "Дарниця"

Що передувало?

Раніше повідомлялося, що у ніч на 28 червня під час повітряної тривоги у Києві було чути вибухи. Російські війська завдали ракетного удару із застосуванням балістичного озброєння.

На ранок стало відомо, що через удар РФ балістикою по Києву є двоє постраждалих, здійнялися пожежі у Дарницькому районі.

Топ коментарі
+10
1. Не покупайте, если так считаете.
2. Ссылки на мало-мальски обоснованные подозрения в фальсификациях есть? Дайте, плз.
показати весь коментар
28.06.2026 15:45 Відповісти
+7
Пока тут же через 15 мин не научимся отвечать по такому же объекту ---- твари будут борзеть и смеяться конечно, что и делают. Закон войны давний ---- воюй методом противника, врага! Это работает очень доходчиво. В белых перчатках на войне победы не бывает. И как всегда вечный закон войны гласит---- победителей не судят!
показати весь коментар
28.06.2026 15:54 Відповісти
+7
Поки на болотах сплять білльш-менш спокійно - нам спокою не буде..ці п@дари ночером знову пробували Борти розвалити - у пропагандонів ж блакитна мрія - щоб Київ гівном заплив..
показати весь коментар
28.06.2026 16:00 Відповісти

Завантаження...