8431 відвідувач онлайн

ОБСЄ залучить додаткові патрулі для забезпечення ремонтних робіт з відновлення електропостачання в Авдіївці, - Хуг

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співпраці в Європі має намір задіяти додаткове патрулювання для забезпечення завершення ремонтних робіт з відновлення електропостачання в Авдіївці 2 лютого.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", про це на брифінгу в Донецьку повідомив перший заступник глави місії ОБСЄ Олександр Хуг.
"Імовірно, завтра (2 лютого) буде організовано додаткове патрулювання на цій ділянці для того, щоб були повністю проведені й закінчені аварійні роботи для відновлення електропостачання станції, і Авдіївка та інші населені пункти могли отримати повноцінне електропостачання", - сказав Хуг.
Він додав, що всі подробиці про хід робіт будуть оперативно оприлюднені в соціальних мережах.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зараз немає необхідності масово евакуювати жителів Авдіївки, - Жебрівський

Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.

Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.

30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.

Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районі Авдіївки.

У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.

Джерело: /n425928
Вчора, 31 січня ремонтні бригади не змогли розпочати роботи, оскільки російська сторона СЦКК так і не надала підтвердження припинення вогню в Авдіївці.
У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню. Вранці 1 лютого бойовики знову здійснили спробу штурму позицій ЗСУ поблизу Авдіївки.

За даними Нацполіції, станом на ранок 1 лютого 6 мирних жителів поранені, 26 будинків пошкоджено в Авдіївці в результаті обстрілів бойовиками міста з 29 січня.
Після обіду 1 лютого Донецька ВЦА повідомила про встановлення в Авдіївці режиму тиші до 17:00. Однак, близько 15:30 бойовики порушили режим тиші та обстріляли ремонтну бригаду.Джерело: https://censor.net/ua/n425947
Топ коментарі
+10
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
01.02.2017 20:06 Відповісти
+2
предлагаю возить в авдеевку львовский мусор. будет гоблинам что пожрать.
показати весь коментар
01.02.2017 20:08 Відповісти
+2
Шмары в донецких банях поскучают денёк.
показати весь коментар
01.02.2017 20:09 Відповісти

Завантаження...