9250 відвідувачів онлайн

Зараз почалися переговори про укладення перемир'я на 2 лютого, - Жебрівський

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив про початок переговорів щодо встановлення "режиму тиші" на Донбасі на 2 лютого.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "5 канал".

"Зараз ведуться переговори про режим тиші на завтра. Як це вдасться - поки що не знаємо. Хоча з того боку на даний момент без води половина Донецька, Макіївка та Ясинувата. Я думаю, якщо хоч трохи росіяни дбають про людей, яким вони нав'язують "русский мир", то завтра дадуть "режим тиші", і Авдіївка буде з теплом", - розповів Жебрівський.
"Сьогодні люди мають у приміщеннях від 10 до 15 градусів, залежно від того, хто як утеплив свої будинки. Вода самопливом піднімалася до четвертого поверху, а на вечір самоплив зупинився. Але завтра вранці ми накачаємо воду для людей, щоб вони нею запаслися. У нас таких подач може бути три - є резерв. Дуже сподіваємося, що завтра відновимо "режим тиші" і водопостачання для Авдіївки", - додав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Авдіївка поки що залишається без електропостачання, знову почалися обстріли, - Нацполіція

Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.

Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.

30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.

Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районі Авдіївки.

У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.

Джерело: /n425928
За даними Нацполіції, станом на ранок 1 лютого 6 мирних жителів поранені, 26 будинків пошкоджено в Авдіївці внаслідок обстрілів бойовиками міста з 29 січня.
Топ коментарі
+18
а смысл? козломордые никогда никакого перемирия не соблюдали.
показати весь коментар
01.02.2017 21:44 Відповісти
+17
Вон моторола уже сколько перемирие соблюдает, нужно брать этот метод на вооружение.
показати весь коментар
01.02.2017 21:43 Відповісти
+14
Каждый день, каждый час одни и те же грабли
показати весь коментар
01.02.2017 21:42 Відповісти

Завантаження...