10965 відвідувачів онлайн
33 435 68

Нацрада реформ схвалила введення 12-річного навчання у школах, - АП

Про це повідомив заступник голови Адміністрації Президента, секретар Нацради реформ Дмитро Шимків на брифінгу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"За результатами засідання Національної ради реформ (31 березня) було прийнято низку рішень. Зокрема, підтримано концепцію нової української школи", - сказав він.
Також, за його словами, на засіданні Нацрада вирішила рекомендувати Верховній Раді прискорити розгляд у другому читанні законопроектів про освіту та інклюзивну освіту.
Крім того, Шимків повідомив, що найближчим часом Кабінет Міністрів спільно з уповноваженим Президента з прав дитини розробить чіткі кроки з реформування інтернатів.

Читайте також: Нацрада реформ підтримала концепцію Нової української школи та інклюзивної освіти

31 березня Нацрада реформ на засіданні обговорила питання реформування загальної середньої освіти; розвитку інклюзивної освіти; системи інституційного догляду та виховання дітей і перспектив її реформування. Реформа почне впроваджуватися в 2018 році, коли діти підуть до першого класу нової школи з новими підручниками і підготовленими викладачами. До цього буде проводитися підготовка реформи і стартує вона в початковій школі, в 2019-2022 роках - у базовій школі, в 2023-2029 роках - у профільній школі, і лише в 2029 році в Україні з'явиться 12-й клас.
Топ коментарі
+11
Була і раніше нормальна освіта. Навіщо ще 2 роки на школу витрачати?
показати весь коментар
03.04.2017 16:32 Відповісти
+11
Нормально,на выпускной и получение аттестата большая часть учениц уже с своими детьми приходить будут,маразм крепчает,каждый суслик агроном,как только дорывается до власти,так сразу хочет себя увековечить
показати весь коментар
03.04.2017 16:36 Відповісти
+7
Один із методів боротьби з безробіттям?
показати весь коментар
03.04.2017 16:33 Відповісти

Завантаження...