Третьому учаснику перестрілки в Дніпрі Пабілеру пред'явлено звинувачення, - джерело

Також відразу після трагедії в Ізраїль вилетів і один з організаторів зустрічі - ізраїльський бізнесмен Шалом Нахшона, який прийшов 24 липня на зустріч з братами Саакянами з великою групою бандитів, деякі з них були озброєні нелегальною зброєю і відкрили стрілянину, убивши двох ветеранів АТО Максима Іващука і Олексія Вагнера.
Унаслідок вогню, який відкрив Едмонд Саакян, отримали поранення четверо нападників, доставлених в лікарню. Двом - Станіславу Єльчішеву і Олександру Лакізо, які, за даними слідства, застосували при нападі незаконну зброю - автомат і револьвер, пред'явлено підозру, вони знаходяться під вартою в лікарні.
Як стверджують в поліції, з тіла Калашнікова були вилучені необхідні для експертизи кулі, він дав свідчення. Оскільки мав статус свідка, підозри на його адресу висунуті не були, адже він не стріляв. Лікарі дозволили вивіз пораненого. Слідчі запевняють, що виїзд Калашнікова - не проблема.
Однак відразу після вильоту Калашнікова поліція прибула в лікарню Мечникова і ще одному пораненому свідкові з числа нападників - Давиду Пабілеру - було пред'явлено підозру. Тобто все-таки виїзд ще одного свідка слідчого не порадував. Тепер виїзд Пабілера неможливий, за даними нашого джерела, Пабілер сьогодні доставлений в ізолятор тимчасового утримання на період слідства.
Насправді виліт Калашнікова за кордон - це серйозна помилка слідчого, яка, можливо, утруднить роз'яснення ролі у всій цій історії Шалома Нахшона.
Читайте на "Цензор.НЕТ": Перестрелка в Днепре: раненый Давид Калашников вывезен из больницы Мечникова, - источник
Довести застосування зброї Єльчішевим і Лакізо буде непросто, але можливо. Але ж треба з'ясувати не тільки, хто стріляв, але і хто організатор переговорів із залученням бойовиків.
Нахшон сховався від слідства і виступив в інтернеті, сказавши, що він не знає взагалі, хто ж ті десять або дванадцять осіб, частина з яких була зі зброєю, хто відкрив стрілянину по братах Саакянах і їх друзях. Однак показна набожність і миролюбність не можуть приховати фактів, що Нахшона прибув на розборки з бізнес-проекту з великою групою людей, у яких була нелегальна зброя, і серед яких були люди, раніше засуджені за розбій.
Цілком ймовірно, що свій бізнес в Україні Нахшона вів із залученням мафіозних угруповань, і це, безумовно, також має отримати оцінку слідства. Виконавці вбивства під вартою, але оцінку слідства повинен отримати і організатор вбивства, той, хто взяв із собою на переговори бандитів зі зброєю.
Імовірності, що справу "зіллють по-тихому" немає, на щастя, в поліції Дніпра, в карному розшуку, працює чимало людей принципових, учасників АТО. А ми, суспільство, забути нахабне вбивство Вагнера та Іващука не дозволимо.
Усі новини за цією темою в спецрозділ Цензор.НЕТ.
Нагадаємо, близько 20 години вечора 24 липня біля кафе "Будинок" на проспекті Гагаріна, 92 Шевченківського району Дніпра чотири людини під'їхали на машині до групи ветеранів АТО. Почався обмін репліками, а потім ці четверо раптово відкрили вогонь з автоматичної зброї.
Унаслідок обстрілу загинув на місці Олексій Вагнер, колишній воїн-доброволець 20-го мотопіхотного батальйону 93-ї бригади, учасник зіткнень з бандитськими угрупованнями 9 травня в Дніпрі. Екс-боєць 11-го мотопіхотного батальйону 59-ї бригади Максим Іващук отримав важке поранення і помер по дорозі в лікарню. Крім того, відомий адвокат, волонтер і колишній доброволець 20-го мотопіхотного батальйону Едмонд Саакян отримав наскрізне поранення в живіт. Вогнем у відповідь він зумів поранити чотирьох нападників.
Топ коментарі
+17 Виктор Азовцев #196199
показати весь коментар
31.07.2017 20:30 Відповісти Посилання +14 Леонид Днепр
показати весь коментар
31.07.2017 20:15 Відповісти Посилання +14 Xatto
показати весь коментар
31.07.2017 20:17 Відповісти Посилання