Кабмін відкрив діапазон для впровадження в Україні 4G

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на Урядовому порталі.
"У п'ятницю, 18 серпня 2017 року, уряд вніс зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України. Зокрема, ухвалено рішення про гармонізацію спектра для систем рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління в діапазоні 1800 МГц", - сказано в повідомленні.
Як зазначається, відкриття діапазону 1800 МГц для впровадження радіотехнології 4G дозволить стимулювати розвиток вітчизняної сфери телекомунікацій, цифрової економіки, сприятиме підвищенню інвестиційного клімату України.
"Уже до кінця поточного року передбачається проведення тендера на видачу 4G-ліцензій. Очікувані надходження до державного бюджету становитимуть щонайменше 3,975 млрд грн", - зазначили в Кабміні.
Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що Кабмін схвалив умови впровадження в Україні 4G.
Слава кабмину...