11439 відвідувачів онлайн
10 627 50

Кабмін відкрив діапазон для впровадження в Україні 4G

4g
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на Урядовому порталі.
"У п'ятницю, 18 серпня 2017 року, уряд вніс зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України. Зокрема, ухвалено рішення про гармонізацію спектра для систем рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління в діапазоні 1800 МГц", - сказано в повідомленні.
Як зазначається, відкриття діапазону 1800 МГц для впровадження радіотехнології 4G дозволить стимулювати розвиток вітчизняної сфери телекомунікацій, цифрової економіки, сприятиме підвищенню інвестиційного клімату України.

"Уже до кінця поточного року передбачається проведення тендера на видачу 4G-ліцензій. Очікувані надходження до державного бюджету становитимуть щонайменше 3,975 млрд грн", - зазначили в Кабміні.
Топ коментарі
+7
Явно что кто то кому то дал/даст взятку, или проведут тендер для своих только, или не доплатят, или переплатят... Кто то на кого то потом подаст в суд, кто то на кого то скинет компромат...Программа "Схемы" проведет расследование.... Вообщем все будет как обычно..., но это будет потом... А пока слава 4G... - Украина последняя страна на континенте, которая еще не внедрила этот формат... -
показати весь коментар
19.08.2017 18:59 Відповісти
+6
Кабмин открыл диапазон для внедрения в Украине 4G - Цензор.НЕТ 2861
показати весь коментар
19.08.2017 18:52 Відповісти
+3
Открыл диапазон для внедрения...
Слава кабмину...
показати весь коментар
19.08.2017 18:47 Відповісти

Завантаження...