Мер Енергодара Орлов повідомив про обстріли міста. ВІДЕО+ФОТО
В тимчасово окупованому Енергодарі обстрілюють третій і п’ятий мікрорайони.
Про це в телеграмі повідомляє міський голова Енергодара Дмитро Орлов, передає Цензор.НЕТ.
"Енергодар, третій і п’ятий мікрорайони - обстріли! Попередньо відомо про потрапляння в одну з квартир будинку по Воїнів-Інтернаціоналістів! Інформація щодо постраждалих та масштабів руйнувань уточнюється. В сусідніх будинках місцями вибило шибки. Є займання припаркованих у подвір’ї авто. Дотримуйтеся правила двох стін та під час обстрілів ні в якому разі не підходьте до вікон!" - розповів він.
