8426 відвідувачів онлайн
27 586 54

Втратили по 40-50 кг ваги, але не дали себе зламати: опубліковано світлини звільнених із полону українських воїнів. ФОТОрепортаж

Опубліковано шокуючі світлини звільнених з російського полону українських воїнів. Наші захисники підірвали здоров'я та втратили по 40-50 кг ваги.

Відповідні фото опублікували в instagram фотографи Костянтин і Влада Ліберови, інформує Цензор.НЕТ.

Звільнені з полону воїни
Звільнені з полону воїни
Звільнені з полону воїни
Звільнені з полону воїни
Звільнені з полону воїни
Звільнені з полону воїни
Звільнені з полону воїни
Звільнені з полону воїни
Звільнені з полону воїни
Звільнені з полону воїни

"На цих фото - українські військові після російського полону. Це була найважча наша зйомка за останні півроку. Після зустрічі та спілкування з хлопцями - ми тиждень не могли оговтатись від того, що побачили та почули. Ці кадри ми публікуємо з дозволу самих хлопців. Памʼятаю, як один з них сказав мені: ми маємо зробити все, щоб таке ніколи не повторилось знову, з іншими", - зазначають Ліберови.

Також вони інформують, що частина з цих фотографії поїхала до Швейцарії на Саміт миру, на якому підіймалось питання обміну всіх на всіх. 

"Ми не можемо переказувати те, що почули від хлопців. Але ці фотографії говорять самі за себе. І це при тому, що до моменту нашої зустрічі за тиждень вдома хлопці набрали по 10 кг ваги. Щоб усвідомити, що це таке, втратити по 40-50 кг ваги (а саме стільки вони втратили за час полону) - подивіться на знімки, де хлопці показують свої фотографії напередодні полону.

Але що важливо - їх не вдалось зламати. І це повторював кожен з них: мене не зламали. Ми спілкувались з лікарями в реабілітаційному центрі, де й перебували хлопці на час нашої зустрічі. З їх слів, більшість тих, хто пройшов полон, накриває з часом. Перші ж тижні на рідній землі - це стан ейфорії від усвідомлення, що вони вижили. На такий випадок, окрім дійсно фахових реабілітологів з неймовірно людяним ставленням до хлопців, з ними працюють ще й професійні психологи", - додають автори зйомки.

Раніше Цензор.НЕТ також демонстрував, у якому стані старший контролер КПП Чорнобильської АЕС Роман Горилик повернувся в Україну після 2 років російського полону.

ФОТО: Костянтин та Влада Ліберови

Топ коментарі
+78
А ці жахливі фото на бігбордах, біля резиденціі ООН, вже розмістили? Заяви українського представника в ООН, вже поозвучали? 🤬
показати весь коментар
17.06.2024 15:08 Відповісти
+55
На жаль, це вже пожиттєва інвалідність.
А Червоний Хрест та ООН продалися Рашці та засунули язики у дупу!
показати весь коментар
17.06.2024 15:07 Відповісти
+41
Кацапи не люди,а біологічне смітя. Оце все,що можна сказати зцього приводу.
показати весь коментар
17.06.2024 15:11 Відповісти

Завантаження...