10692 відвідувача онлайн
2 949 13

Пошкоджену через удар РФ будівлю Держпрому у Харкові відновлять. ФОТОрепортаж

Наразі у Харкові ліквідовують наслідки ворожого обстрілу будівлі Держпрому.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.

"Маємо відновити історичну пам’ятку, Держпром - один із символів Харкова. Доповіли профільним міністерствам, Офісу Президента щодо прогнозованого кошторису. Будівля перебуває на балансі Обласної ради. Маємо комунікацію з ЮНЕСКО, філантропом Говардом Баффетом, який був вчора з нами на місці після обстрілу. Також працюємо над залученням коштів для відновлення з інших джерел, зокрема міжнародних партнерів", - уточнив Синєгубов.

Наслідки удару по Держпрому в Харкові
Наслідки удару по Держпрому в Харкові
Наслідки удару по Держпрому в Харкові
Наслідки удару по Держпрому в Харкові
Наслідки удару по Держпрому в Харкові
Наслідки удару по Держпрому в Харкові
Наслідки удару по Держпрому в Харкові
Наслідки удару по Держпрому в Харкові
Наслідки удару по Держпрому в Харкові
Наслідки удару по Держпрому в Харкові

За його словами, наразі триває оперативний ремонт: комунальники зашивають вікна, відновлюють комунікації.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що російська бомба влучила в будівлю Держпрому в центрі Харкова. Також повідомлялося, що вночі 29 жовтня росіяни вдарили по Харкову ракетою-гібрідом "Грім-Є1". Загинуло 4 людини

Топ коментарі
+3
усі ці відбудови повинні робитись за рахунок рф. А Говард Баффет нехай профінансує рішення міжнародних судових інстанцій по конфіскації закордонних активів рф. Агресор повинен нести матеріальну відповідальність за нанесені збитки
показати весь коментар
29.10.2024 15:36 Відповісти
+1
восстановят, за миллиард, а потом ещё 2 добавят, шо ж не восстановить?
показати весь коментар
29.10.2024 15:23 Відповісти
+1
А Миллер шо говорит ?
показати весь коментар
29.10.2024 15:47 Відповісти

Завантаження...