Пошкоджену через удар РФ будівлю Держпрому у Харкові відновлять. ФОТОрепортаж
Наразі у Харкові ліквідовують наслідки ворожого обстрілу будівлі Держпрому.
Про це повідомив у телеграм-каналі голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.
"Маємо відновити історичну пам’ятку, Держпром - один із символів Харкова. Доповіли профільним міністерствам, Офісу Президента щодо прогнозованого кошторису. Будівля перебуває на балансі Обласної ради. Маємо комунікацію з ЮНЕСКО, філантропом Говардом Баффетом, який був вчора з нами на місці після обстрілу. Також працюємо над залученням коштів для відновлення з інших джерел, зокрема міжнародних партнерів", - уточнив Синєгубов.
За його словами, наразі триває оперативний ремонт: комунальники зашивають вікна, відновлюють комунікації.
Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що російська бомба влучила в будівлю Держпрому в центрі Харкова. Також повідомлялося, що вночі 29 жовтня росіяни вдарили по Харкову ракетою-гібрідом "Грім-Є1". Загинуло 4 людини









