7855 відвідувачів онлайн
5 797 31

Російська бомба влучила в будівлю Держпрому в центрі Харкова. ФОТОрепортаж

Ввечері 28 жовтня росіяни влучили в будівлю Держпрому в Харкові.

Про це розповів очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає Цензор.НЕТ.

"Пряме влучання зафіксували у будівлю Держпрому. Це памʼятка національного значення, будівля в стилі конструктивізму. Окупанти вдарили по знаковому символу міста, який знає кожен харківʼянин", - наголосив він.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, ввечері 28 жовтня під ударом росіян опинився центр Харкова.

Обстріл будівлі Держпрому в Харкові

Будівля Держпрому всередині після обстрілу

Наслідки обстрілу Харкова 28 жовтня

Топ коментарі
+7
Харьков, Днепр, Запорожье - у меня к Вам один только вопрос : что Вы чувствуете, когда вспоминаете, как 10 и 20 лет назад на выборах (перед обеими революциями) голосовали за Януковича, за регионалов / комунистов / прогрессивных социалистов и так далее, за "интеграцию и дружбу с россией" ?
Просто интересно было бы послушать сегодняшнее мнение о тех событиях на фоне русских бомб, падающих сегодня на русскоязычные города востока Украины . . .
показати весь коментар
29.10.2024 01:03 Відповісти
+7
Такі ватники все одно вважають що винні українці. В кацапів критичне мислення на надзвичайно низькому рівні. Це психічно хворі люди від народження
показати весь коментар
29.10.2024 04:33 Відповісти
+5
А что думают сейчас жители ВСЕХ регионов Украины(кроме Львовской области)проголосовавшие в 2019 за квартальный цирк?
показати весь коментар
29.10.2024 05:18 Відповісти

Завантаження...