Російська бомба влучила в будівлю Держпрому в центрі Харкова. ФОТОрепортаж
Ввечері 28 жовтня росіяни влучили в будівлю Держпрому в Харкові.
Про це розповів очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає Цензор.НЕТ.
"Пряме влучання зафіксували у будівлю Держпрому. Це памʼятка національного значення, будівля в стилі конструктивізму. Окупанти вдарили по знаковому символу міста, який знає кожен харківʼянин", - наголосив він.
Як повідомляв Цензор.НЕТ, ввечері 28 жовтня під ударом росіян опинився центр Харкова.



Просто интересно было бы послушать сегодняшнее мнение о тех событиях на фоне русских бомб, падающих сегодня на русскоязычные города востока Украины . . .