Перший день великого обміну: 390 українців повернуто з російського полону. ФОТОрепортаж
23 травня до України з російського полону повернулися 390 українців. Це перший етап в рамках обміну полоненими у форматі "1000 на 1000".
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.
"Повертаємо наших людей додому. Реалізовано першу частину домовленості про обмін 1000 на 1000. Ця домовленість була досягнута на зустрічі в Туреччині, і важливо реалізувати її повністю.
Сьогодні – 390 людей. Субота й неділя – очікуємо продовження обміну", - зазначив він.
"Дякую всім, хто допомагає, хто 24/7 працює для того, щоб українці й українки поверталися додому. Дуже важливо повернути всіх, хто в полоні. Перевіряємо кожне прізвище, інформацію по кожній людині. Продовжимо нашу дипломатичну роботу, щоб такі кроки ставали можливими", - додав голова держави.










Але!
Варто не забувати, що наші хлопці повертаються з рахованської каторги змученими, знесиленими, з хронічними хворобами (від холоду, недоїдання, побиття, катувань). На жаль, це відгукнеться згодом на здоров"ї, також на психічному.
Їхні смердотні вАньки виходять у рашу відгодованими, відігрітими, добре вдягненими. Вони так в раші не жили, не їли і не спали, як в українському полоні. З ними носилися як дурень з писаною торбою, вони дзвонили своїм пидотним наташкам і горилам-мамкам. Вони виходять з полону зміцнілими і наглими. І це жаль. І це огидний результат толерастії, що вимагають "партньори".