6573 відвідувача онлайн

Росія вдруге за добу обстріляла локомотив із цивільним вантажем на Придніпровській залізниці. ФОТО

18 липня російські війська вдруге за добу атакували локомотив на Придніпровській залізниці, який перевозив цивільний вантаж.

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передає Цензор.НЕТ.

Росія вдруге за добу атакувала локомотив із цивільним вантажем

"Сьогодні росіяни вдруге за добу атакували локомотив на Придніпровській залізниці, який перевозив цивільний вантаж. Це спланований терор проти цивільної логістики, а також залізничників", - написав Єрмак.

Він наголосив, що Росія не має наміру завершувати війну, тому її слід зупинити економічно та шляхом знищення її військово-промислового комплексу.

Топ коментарі
+4
Коригувальників московських, що оповіщують окупантів про рух на залізниці, треба вішати, а не фіксувати їх для обліку!!
показати весь коментар
18.07.2025 14:15 Відповісти
+3
Якби сповіщували про рух - кацапи атакували б військові вантажі. А так вони атакують все підряд. Для цього розкладу не потрібно. А розвіддрони у них там висять регулярно.
показати весь коментар
18.07.2025 14:39 Відповісти
+1
Дєрьмак суворо пальцем погрозив.
показати весь коментар
18.07.2025 14:17 Відповісти

Завантаження...