ЦАХАЛ знайшов найсучаснішу російську зброю на базах "Хезболли" у Лівані, - Нетаньяху. ФОТОрепортаж
Ізраїльські військові під час обшуків на базах терористичного угруповання бойовиків "Хезболли" на півдні Лівану виявили "найсучасніше російське озброєння".
Про це прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху заявив в інтерв'ю Le Figaro, передає Цензор.НЕТ.
Він нагадав, що згідно з резолюцією Ради Безпеки ООН від 2006 року, тільки ліванська армія може мати зброю в районі на південь від ключової для країни річки Літані.
"Однак у цьому районі "Хезболла" вирила сотні тунелів і схованок, де ми щойно знайшли велику кількість найсучаснішої російської зброї", - сказав Нетаньяху.
Він наголосив, що нова громадянська війна в Лівані "була б трагедією".
За словами Нетаньяху, мета Ізраїлю - "не провокувати", країна не має наміру втручатися у внутрішні справи Лівану, а єдине, чого прагне його країна - "дати можливість нашим громадянам, які живуть уздовж кордону з Ліваном, повернутися додому та почуватися у безпеці".
Яку зброю знайшов ЦАХАЛ?
Нетаньяху не уточнив, яку саме російську зброю було знайдено в тунелях "Хезболли" в Лівані.
Проте 16 жовтня ізраїльське військове командування оприлюднило фото складів зброї, розташованих у цивільному житловому будинку на півдні Лівану. Там можна побачити російські ПТРК "Корнет", ПЗРК "Ігла". Вказана на них дата виробництва – з 2018 до 2021 року.







https://t.me/voinasordoy/3364?single
https://t.me/voinasordoy/3365?single
Сейчас на юге Ливана израильские военные выгребают из тоннелей Хезболлы горы оружия. Буквально, горы. Все аккуратно сложено, в заводских упаковках. Например вот в таких, как на фото.
"Грузоотправитель - ГУП КБП, Грузополучатель - Министерство обороны Сирии". Гост - 26319 (Опасные грузы). А что такое ГУП КБП? Правильно - Конструкторское бюро приборостроения, город-герой Тула. А как продукция, отправленная министерству обороны Сирии оказалась в ливанской деревне Айта-аш-Шааб? А разве экспортер не несет ответственности за то, куда попадет его оружие, выдавая "сертификат конечного эксплуатанта"? А уже вызвали российского посла вместе с военным атташе для дачи объяснений?