Ветерани придністровської війни вийшли на протест через побиття своїх товаришів. ФОТО
Акцію протесту влаштували біля будівлі парламенту. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на молдавське видання NewsMaker.
Протестувальники обурені тим, що поліція у четвер затримала і нібито побила дев’ятьох їхніх товаришів.
Ветеранів прийшли підтримати прості громадяни і деякі політики. Дехто з присутніх скандує: "Геть Додона". А також закликають до його відставки.
У четвер ветерани придністровського конфлікту влаштували протест перед парламентом. Вони виступили проти невиконань владою обіцянок. Зокрема, їм не видали безкоштовно поліси медичного страхування.
Увечері поліція затримала 9 учасників протесту. Заступник голови Інспекторату громадської безпеки Олексій Гросу повідомив, що демонстрантів довелося затримати, бо "вони перейшли всі дозволені межі".
Наступного дня стало відомо, що деяких затриманих обвинувачують у насильницьких діях і нападі на поліцейських. Депутат від партії "Платформа "Гідність і правда" (DA) Кирило Моцпан заявив 17 липня, що поліцейські самі побили деяких протестувальників, і один із них у комі.




обіс...ся.
он каДирка вже його на стрелку кличе