9297 відвідувачів онлайн
3 546 12

Пам'ятник загиблим військовим медикам відкрили в Сєверодонецьку. ФОТО

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Громадське радіо".

На плиті, яку встановили на території військового госпіталю, висічено імена 73 загиблих. Прізвища розміщені в хронології за роками проведення бойових дій на Луганщині.

"Просто подякувати батькам цих хлопців та дівчат, медиків, які народили дійсно героїв України. На жаль, їх з нами нема. Але я впевнений, що дуже-дуже багато наших воїнів дякують їм за своє врятоване життя", - зазначив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

За словами голови міжнародної організації "Сім'ї Мазеп" Ігоря Мазепи, такі пам'ятні знаки будуть нагадувати місцевим жителям про те, що для них роблять військовослужбовці.

"Взагалі потрібно, щоб країна не забувала тих, хто захищає її, тому що багато хто не розуміє, що в нашій країні йде війна. Всі живуть цивільним життям і намагаються навіть не думати про це", - сказав він.

Памятник загиблим військовим медикам відкрили в Сєверодонецьку 01
Памятник загиблим військовим медикам відкрили в Сєверодонецьку 02
Памятник загиблим військовим медикам відкрили в Сєверодонецьку 03
Памятник загиблим військовим медикам відкрили в Сєверодонецьку 04

Топ коментарі
+9
Памятник погибшим военным медикам открыли в Северодонецке - Цензор.НЕТ 3714
показати весь коментар
14.10.2020 18:50 Відповісти
+8
Пам'ятник загиблим військовим медикам відкрили в Сєверодонецьку - Цензор.НЕТ 1634
показати весь коментар
14.10.2020 18:57 Відповісти
+6
Светлая память.
показати весь коментар
14.10.2020 19:03 Відповісти

Завантаження...