Заступник голови ОП Трофімов прислужував на літургії УПЦ МП. ФОТО
Фото Сергія Трофімова, який прислужує під час літургії, опублікував у неділю, 18 жовтня митрополит УПЦ МП Антоній (Паканич), інформує Цензор.НЕТ.
"Божественна літургія у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі Києва у Феофанії", - підписав він фотографії.
У приймальні Трофімова журналістам "Суспільного" повідомили, що інформація про зв'язок першого заступника голови ОП з УПЦ МП "не відповідає дійсності", і пообіцяли пізніше надати детальну інформацію.
Сам політик прокоментував те, що трапилося, в Telegram. "Вчора був довгий, але щасливий день. Ми з Настею стали чоловіком і дружиною - перед людьми і перед Богом. Цього дня у Свято-Пантелеймонівському монастирі ми дали одне одному обітницю "завжди бути разом в радості і горі", - написав він, опублікувавши фотографії з весілля.
"Що стосується вчорашньої "хвилі" в ЗМІ з моїми фото в церкві, скажу тільки одне: не шукайте чорну кішку в темній кімнаті, не ставайте жертвою інформаційних маніпуляцій і тих, хто не розбирається в тому, про що пише", - додав Трофімов.
Сергій Трофімов відповідає в Офісі Президента за кадрову політику, призначення та координацію діяльності глав районних і обласних держадміністрацій.
Згідно зі ст. 35 Конституції, церква в Україні відокремлена від держави.








Там різниця у тому, що то було у Порошенка, до нападу Россії на Україну.
А це твориться зеленими владними *********** у ході Російсько - Української війни.
Після захоплення Россією Криму, 1/3 Донбасу, і вбивства 14 000 українців.
Кєргуду?