8517 відвідувачів онлайн

Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську. ФОТОрепортаж

У столиці Білорусі Мінську 2 листопада відбувався протестний марш пенсіонерів і медиків.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на TUT.BY.

Близько о пів на першу за місцевим часом учасники маршу пенсіонерів і медиків зібралися біля Червоного костьолу. Вони пройшли через центр, станцювали на площі Якуба Коласа і почали розходитися.

Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 01
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 02

Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 03
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 04
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 05
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 06
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 07

Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 08
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 09
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 10
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 11
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 12

Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 13
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 14
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 15
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 16
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 17

Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 18
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 19

Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 20
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 21

Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 22
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 23
Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську 24

Топ коментарі
+5
садомазо продолжается.
показати весь коментар
02.11.2020 16:11 Відповісти
+4
Шины прихватите. Мазохисты.
показати весь коментар
02.11.2020 16:08 Відповісти
+4
Уже было и марш вмего города,и марш студентов,и марш женщин и девушек с дарение цветы тем кто калечил избивал и унижал ихних мужей,братьев,сыновей,марш бабушек и стариков был,марш спортсменов был,марш инвалидов был,ну теперь осталось по логике марш нацменьшин (гейпарад)
показати весь коментар
02.11.2020 16:17 Відповісти

Завантаження...