Багатолюдний марш пенсіонерів і медиків відбувся в Мінську. ФОТОрепортаж
У столиці Білорусі Мінську 2 листопада відбувався протестний марш пенсіонерів і медиків.
Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на TUT.BY.
Близько о пів на першу за місцевим часом учасники маршу пенсіонерів і медиків зібралися біля Червоного костьолу. Вони пройшли через центр, станцювали на площі Якуба Коласа і почали розходитися.
Топ коментарі
+5 Igr 44
показати весь коментар
02.11.2020 16:11 Відповісти Посилання +4 Rex Top
показати весь коментар
02.11.2020 16:08 Відповісти Посилання +4 Nikolai Chizhevsky
показати весь коментар
02.11.2020 16:17 Відповісти Посилання 






















