В Одеській області до берега прибило міну. ФОТО
Про це повідомив спікер оперативного штабу Одеської обласної Військової адміністрації Сергій Братчук, інформує Цензор.НЕТ.
"Жителів просять не ходити на пляж, оскільки спецслужби будуть проводити розмінування боєприпасу", - написав він.
Факт виявлення на узбережжі міни журналістам підтвердили в регіональному главку ДСНС.

жаль далеко ее буксировать под крымский мост ...