Миколаївські десантники продовжують успішно знищувати окупантів. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Генштабу ЗСУ.
"На знімках зафіксовані тіла та трофеї, що залишились від загарбників. Як бачимо, з логістичним забезпеченням у "другої армії світу" досить важко. Зокрема, росіяни носять українські черевики з високими берцями для військових, а також користуються гранатометами, які стоять на озброєнні в підрозділах Збройних Сил України. Продовжуємо й надалі знищувати ворогів України!", - йдеться у повідомленні.
Топ коментарі
+105 саша паламарчук
показати весь коментар
03.05.2022 17:44 Відповісти Посилання +42 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
03.05.2022 17:45 Відповісти Посилання +39 Олександр Степанов #468220
показати весь коментар
03.05.2022 17:49 Відповісти Посилання 



