9297 відвідувачів онлайн

Миколаївські десантники продовжують успішно знищувати окупантів. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Генштабу ЗСУ.

"На знімках зафіксовані тіла та трофеї, що залишились від загарбників. Як бачимо, з логістичним забезпеченням у "другої армії світу" досить важко. Зокрема, росіяни носять українські черевики з високими берцями для військових, а також користуються гранатометами, які стоять на озброєнні в підрозділах Збройних Сил України. Продовжуємо й надалі знищувати ворогів України!", - йдеться у повідомленні.

Миколаївські десантники продовжують успішно знищувати окупантів 01
Миколаївські десантники продовжують успішно знищувати окупантів 02
Миколаївські десантники продовжують успішно знищувати окупантів 03
Миколаївські десантники продовжують успішно знищувати окупантів 04
Миколаївські десантники продовжують успішно знищувати окупантів 05

Топ коментарі
+105
Останній орк з радості аж обісцявся
показати весь коментар
03.05.2022 17:44 Відповісти
+42
ДШВ України-черговий респект.Не зупиняйтесь...
показати весь коментар
03.05.2022 17:45 Відповісти
+39
То він ід лютої ненаісті на нацистів і від радісних спогадів, як "деды ваивали"
показати весь коментар
03.05.2022 17:49 Відповісти

Завантаження...