11318 відвідувачів онлайн

Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомляє у Telegram.

Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай 01

"Окупанти кинули на Лисичанськ, напевно, усі сили. Атакували місто із незрозуміло жорстокою тактикою. Так, якщо в Сєвєродонецьку за місяць вуличних боїв залишилися вцілілі будинки та адмінбудівлі, то в Лисичанську упродовж короткого проміжку часу ті самі адмінбудівлі знищені вщент. Багато і росіян, і зброї, що вони застосовують. І це, незважаючи на знищення декількох складів із ворожими боєприпасами", - йдеться у повідомленні.

Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай 02

Гайдай зазначає, що російські окупанти несуть значні втрати, але вперто просуваються. За його словами, вони закріплюються в місті, а також у Верхньокам’янці, та продовжують знищувати населені пункти.

"Минулої доби рятувальники ліквідовували загоряння багатоповерхівок та приватних садиб, магазину, а також ще одного торговельного центру. Поранену жінку госпіталізовано до лікарні Дніпропетровщини. Також від здійснених російською армією обстрілів постраждали Золотарівка та Білогорівка. Поблизу останньої відбито ворожий наступ", - додав очільник Луганської ОВА.



Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай 03
Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай 04
Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай 05


Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай 06
Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай 07
Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай 08
Росіяни закріплюються в районі Лисичанська, місто - у вогні, - Гайдай 09

Топ коментарі
+11
Їм не треба захоплення цієї землі, їм треба щось там не було України, щоб в кінці кінців взагалі України не було
показати весь коментар
03.07.2022 09:15 Відповісти
+10
Орда... Споконвіку орда так чинить - знищує, спалює, вбиває, гвалтує... нічого ж не змінилось за тисячу років. Дика орда...
показати весь коментар
03.07.2022 09:27 Відповісти
+9
Ну,раз вони кинули усі наявні сили,то й ЗСУ мають бахнути по них усім чим є.Вже розповіді про руйнування тих совкових архітектурних будівель чи про "мірних" жителів можна писати для когось в Брюсселі((Знайомий розповідав,що після оголошення війни ******,того ж дня зателефонував тещі в Маріуполь ,і сказав тікати до іншого міста з внуками.Й добре зробили,бо то був останній поїзд з міста.
показати весь коментар
03.07.2022 08:34 Відповісти

Завантаження...