10707 відвідувачів онлайн
6 119 18

На фронт передадуть роботизовані турелі "ШаБля", - Федоров. ФОТОрепортаж

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Цензор.НЕТ.

"Передаємо на фронт роботизовані платформи "ШаБля". Генштаб розподілить та передасть "ШаБлі" на найгарячіші ділянки фронту. У партії - три модифікації, вони можуть вести вогонь на відстань від 1,2 км до 2,2 км", - йдеться в повідомленні.

Роботизована турель

Як зазначається, "ШаБля", - це унікальна розробка від команди українських інженерів, учасників кластеру Brave1. Вона дистанційно знищує ворога.

"Дистанційно - означає збережені життя наших захисників. За допомогою кулеметної турелі військові формують лінію оборони, знищують живу силу та легкоброньовані цілі противника", - додав Федоров.

Роботизована турель

Також він повідомив, що військові активно користуються "ШаБлею". Роботизована турель вже воює у складі батальйону "Вовки Да Вінчі", 3 та 5 ОШБр, 110 ОМБр, 123 і 125 ОБрТрО, 81 окремої аеромобільної бригади. Окупанти називають модуль "ШаБля" "косою смерті".

"Оборонні інновації - наше майбутнє, нам потрібно і далі розвиватись по цьому треку, інвестувати в них усі ресурси. Це асиметрична відповідь на кількісну перевагу ворога", - наголосив Федоров.

Роботизована турель

Топ коментарі
+9
"ФуБлю" створили ще в 2019 році силами 73% виборців....
показати весь коментар
11.04.2024 13:35 Відповісти
+4
А буде *****
показати весь коментар
11.04.2024 13:21 Відповісти
+3
Народний проект збирає кошти для виробництва 10 бойових модулів. Автоматична турель "*****"

І знов питання: До чого тут Федоров?

Розробляє група Брейв. Збирають гроші на проєкт волонтери.
А піариться на цьому якийсь інтернет-шахрай Федоров.
показати весь коментар
11.04.2024 13:41 Відповісти

Завантаження...