9709 відвідувачів онлайн
8 505 27

РФ до літа може відкрити першу гілку залізниці біля окупованого Маріуполя, - Андрющенко. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Можете побачити у березні стан "полотно", а вже у квітні на полотні - активні роботи з укладання рейок та облаштування фортифікацій. Зокрема, "зуби дракона"…Ризик завеликий",  - йдеться в дописі.

Андрющенко також зазначив, що окупанти "активно тестують колію на ділянці Маріуполь-Волноваха-Маріуполь.

Раніше, він повідомив, що окупанти майже завершили будівництво залізничного моста біля села Гранітне, що неподалік Маріуполя.

Будівництво залізниці біля Маріуполя
Будівництво залізниці біля Маріуполя

Топ коментарі
+14
Що то за такі санкції, що у них є за що економіку перевести на військові рейки, будувати залізниці, виплачувати зп та пенсії? Щось у цій війні не так.
показати весь коментар
27.04.2024 21:54 Відповісти
+13
Пора бы уже въе*ать по это железке.
показати весь коментар
27.04.2024 21:43 Відповісти
+8
Коли цю залізницю добудують - тоді для понтів бахнуть по керченському мосту.
показати весь коментар
27.04.2024 21:50 Відповісти

Завантаження...