8417 відвідувачів онлайн
7 056 47

Зеленський та перша леді зустрілися з герцогинею Единбурзькою, яка вперше від початку повномасштабного вторгнення Росії відвідала Київ. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

Це був перший візит члена королівської родини Великої Британії в Україну після початку повномасштабного вторгнення РФ.

"Ми дуже цінуємо підтримку народу Великої Британії, зокрема, вдячні за притулок для наших біженців із перших днів повномасштабного вторгнення Росії. Також дуже вдячні за всі пакети військової допомоги вашого уряду та прем’єр-міністрів. Це надзвичайно важливо для наших військових", - сказав глава держави.

Олена Зеленська подякувала гості за боротьбу із сексуальним насильством на війні. Зокрема, за онлайн-участь у міжнародній конференції "Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом: елемент миру та світової безпеки". Захід відбувся в березні в Києві за підтримки Великої Британії.

Перша леді відзначила допомогу Великої Британії в організації національного судового розслідування російських воєнних злочинів та участь у Коаліції за повернення українських дітей, яких держава-агресорка РФ утримує в полоні.

Володимир Зеленський та Олена Зеленська зустрілися з герцогинею Единбурзькою Софі
Володимир Зеленський та Олена Зеленська зустрілися з герцогинею Единбурзькою Софі
Володимир Зеленський та Олена Зеленська зустрілися з герцогинею Единбурзькою Софі

Топ коментарі
+14
А міг би й фрак під тактичні кросовки підібрати. Все ж таки зустріч з королівською особою.
показати весь коментар
30.04.2024 11:28 Відповісти
+12
можна пацана вивести з кварталу, але квартал з пацана не ніколи...
показати весь коментар
30.04.2024 11:40 Відповісти
+11
скумбрію їли?
показати весь коментар
30.04.2024 11:28 Відповісти

Завантаження...