На Закарпатті затримано 6 "верхолазів", які через гори намагалися втекти у Румунію, - ДПСУ. ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДПСУ.
Так, п’ятьох "туристів" зупинили наряди від відділення "Богдан". Підкорювати гірські вершини українсько-румунського кордону на цьому напрямку збиралися жителі Харківщини, Запоріжжя, Рівненщини та двоє жителів Київщини.
Ще одного "верхолаза" з Харківщини на півдорозі до Румунії зупинили прикордонники відділу "Яблунівка".
Інших затримали вже в процесі перелізання та довелося знімати з гір. За організацію своїх "походів" чоловіки мали заплатити від 4 до 8 тисяч доларів кожен.
Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб причетних до протиправної діяльності.
Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України" справу скеровано до суду.



Ну от дивіться. 24.02.22р. підори вломилися до нас з конкретною цілью - вбити нас усіх. Вбити нас, наших батьків, жінок, дітей. Я теж з передмістя Києва. бачив ті усі трупи цивільних у Бучі.
Нормальна реакція кожного нормального чоловіка - дати відсіч. От ми вийшли і дали.
Далі пішло-поїхало. У кожного своя особиста історія. В мене Вірнопілля під Ізюмом, потім Терни Донецької.
Вважаю, що це головне, що я зробив в цьому житті.
А ви? От що ви відповісте своїм дітям та онукам, коли ті спитають, що їх дід робив цей час? Що ви вигадаєте?
Могу сказать что власть больше боится собственнй народ чем окупантов. Поэтому готовы были отдать оружие окупантам чем раздать людям для защиты.