13004 відвідувача онлайн
6 142 60

На Закарпатті затримано 6 "верхолазів", які через гори намагалися втекти у Румунію, - ДПСУ. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Так, п’ятьох "туристів" зупинили наряди від відділення "Богдан". Підкорювати гірські вершини українсько-румунського кордону на цьому напрямку збиралися жителі Харківщини, Запоріжжя, Рівненщини та двоє жителів Київщини.

Ще одного "верхолаза" з Харківщини на півдорозі до Румунії зупинили прикордонники відділу "Яблунівка".

Інших затримали вже в процесі перелізання та довелося знімати з гір. За організацію своїх "походів" чоловіки мали заплатити від 4 до 8 тисяч доларів кожен.

Шістьох верхолазів зняли з гір прикордонники на Закарпатті
Шістьох верхолазів зняли з гір прикордонники на Закарпатті
Шістьох верхолазів зняли з гір прикордонники на Закарпатті

Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб причетних до протиправної діяльності.

Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України" справу скеровано до суду.

Топ коментарі
+19
Чуваки обрали у 2019-му році клоуна презідєнтом, а тепер тікають із країни. А шо такоє? Пріколи вже нє впєчатляют? Так поржитє, хужє нє будєт.
показати весь коментар
11.05.2024 16:46 Відповісти
+18
От піввіку прожив, але не розумію. Ухилянти, поясніть будь-ласка ваші мотиви.

Ну от дивіться. 24.02.22р. підори вломилися до нас з конкретною цілью - вбити нас усіх. Вбити нас, наших батьків, жінок, дітей. Я теж з передмістя Києва. бачив ті усі трупи цивільних у Бучі.

Нормальна реакція кожного нормального чоловіка - дати відсіч. От ми вийшли і дали.

Далі пішло-поїхало. У кожного своя особиста історія. В мене Вірнопілля під Ізюмом, потім Терни Донецької.

Вважаю, що це головне, що я зробив в цьому житті.

А ви? От що ви відповісте своїм дітям та онукам, коли ті спитають, що їх дід робив цей час? Що ви вигадаєте?
показати весь коментар
11.05.2024 16:53 Відповісти
+10
Я с Мариуполя. Военкомат сбежал к обеду первого дня войны. Власть бросила город на второй день войны. Свет и вода пропала на 3 день. Газ исчез на 4 день. Первый раз меня чудом неубило на 6 день войны когда я зашел в магазин а град начал рватся у входа. Город с полмилиона населения остался без воды. Когда покидал город на обочинах трупы, горящие дома. Фильтрация где меня жёстко избили и обворовали.
Могу сказать что власть больше боится собственнй народ чем окупантов. Поэтому готовы были отдать оружие окупантам чем раздать людям для защиты.
показати весь коментар
11.05.2024 17:14 Відповісти

Завантаження...