Тіло чоловіка знову виявили у Тисі, - ДПСУ. ФОТО
У Тисі знову виявили тіло чоловіка.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Держприкордонслужба.
Як зазначається, про виявлення тіла чоловіка з ознаками довготривалого перебування у воді повідомили румунські прикордонники. Жодних документів при ньому не знайшли.
Наразі особу потопельника встановлюють.
"Це вже 30-ий трагічний випадок, зафіксований під час спроби перетину кордону Тисою", - зазначають у ДПСУ.
Нагадаємо, наприкінці квітня українські прикордонники виявили тіла двох чоловіків у річці Тиса на Закарпатті.


Я ветеран війни, 20 місяців відбув на нулі. Бачив, здається, все і можливе, і неможливе. Але тупо не розумію, як можна - там боятися, там не боятися. І смерть зовсім негідна.