10919 відвідувачів онлайн

Росіяни понад 20 разів атакували Нікопольщину з артилерії та дронами-камікадзе: Пошкоджено підприємство, автівки, газогін та ЛЕП. ФОТОрепортаж

Протягом дня 17 липня російські війська атакували Нікопольський район Дніпропетровської області понад два десятки разів. Били артилерією та здебільшого - дронами-камікадзе.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, російська армія била по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах.

Обстріли Нікопольщини 17 липня

Унаслідок обстрілів пошкоджені промислове підприємство, приватний будинок і господарська споруда. Понівечені також 2 вантажівки й більш ніж півтора десятки легковиків. Кілька з них зайнялися. Пожежу вогнеборці загасили.

Обстріли Нікопольщини 17 липня

Крім того, зачепило газогін та лінію електропередач.

В ОВА повідомили, що люди не постраждали.

Обстріли Нікопольщини 17 липня
Обстріли Нікопольщини 17 липня
Обстріли Нікопольщини 17 липня
Обстріли Нікопольщини 17 липня

Завантаження...