10193 відвідувача онлайн
9 912 88

Прикордонники затримали 48 ухилянтів, які прямували до Молдови у "КАМАЗі". ВІДЕО+ФОТО

48 чоловіків, заплативши 150 тисяч гривень, планували незаконно перетнути кордон у кузові "КАМАЗу".

Про це повідомили в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.

"Квиток до Молдови лише за 150 тисяч грн – на таку ціну спокусилися аж 48 чоловіків. Але про комфорт подорожі не йшлося, адже "перевізники" запропонували їм один-єдиний варіант транспортного засобу: вантажівку", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, у кузов вантажівки набилися майже пів сотні українців.

Прямували за кордон у "КАМАЗІ"

Утім, навіть в тисняві та за малі гроші, вони за кордон не потрапили, адже їх виявили прикордонники.

Прямували за кордон у "КАМАЗІ"

У ДПСУ повідомили, що щодо порушників складені адмінпротоколи, "Камаз" – вилучили, слідство – триває.

Топ коментарі
+19
Боже , яка ганьба.
показати весь коментар
07.08.2024 14:13 Відповісти
+16
Штрафбати для сцикунів буде якра те місце.
показати весь коментар
07.08.2024 14:08 Відповісти
+12
Вони шо - погранців зовсім за якихось дурачків рахують - ше б лавки в кузові поставили
показати весь коментар
07.08.2024 14:09 Відповісти

Завантаження...