Прикордонники затримали 48 ухилянтів, які прямували до Молдови у "КАМАЗі". ВІДЕО+ФОТО
48 чоловіків, заплативши 150 тисяч гривень, планували незаконно перетнути кордон у кузові "КАМАЗу".
Про це повідомили в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.
"Квиток до Молдови лише за 150 тисяч грн – на таку ціну спокусилися аж 48 чоловіків. Але про комфорт подорожі не йшлося, адже "перевізники" запропонували їм один-єдиний варіант транспортного засобу: вантажівку", - ідеться в повідомленні.
Як зазначається, у кузов вантажівки набилися майже пів сотні українців.
Утім, навіть в тисняві та за малі гроші, вони за кордон не потрапили, адже їх виявили прикордонники.
У ДПСУ повідомили, що щодо порушників складені адмінпротоколи, "Камаз" – вилучили, слідство – триває.
Топ коментарі
+19 олександр олекандр
показати весь коментар
07.08.2024 14:13 Відповісти Посилання +16 Василь Довганенко #589385
показати весь коментар
07.08.2024 14:08 Відповісти Посилання +12 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
07.08.2024 14:09 Відповісти Посилання 
