10570 відвідувачів онлайн
10 995 24

Росіяни збудували другу понтонну переправу через річку Сейм у Курській області. СУПУТНИКОВІ ФОТО

Російські війська побудували другу понтонну переправу через річку Сейм у Курській області РФ на схід від села Зване. Раніше така сама переправа була збудована на схід від села Глушково.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радио Свобода", яке оприлюднило відповідні супутникові знімки.

Нові супутникові знімки, зроблені 19 серпня, демонструють, що за 500 метрів від понтонної переправи між селами Зване та Глушкове зафіксовано дим.

Армія РФ почала споруджувати ці переправи після українських ударів по мостах у цьому районі.

На Курщині росіяни звели понтонну переправу через річку Сейм

Вони можуть бути призначені для того, щоб надати російським військовим шляхи відходу в разі успішного розвитку українського наступу, додали журналісти. 

Раніше супутникові знімки показали, що російські військові змогли побудувати дві понтонні переправи через річку Сейм у Курській області, де ЗСУ знищили два стаціонарні мости.

На Курщині росіяни звели понтонну переправу через річку Сейм
На Курщині росіяни звели понтонну переправу через річку Сейм

Топ коментарі
+9
Та вже спалили. Разом з бензовозами
показати весь коментар
20.08.2024 09:17 Відповісти
+8
Хай почнуть рухатися по тій переправі. Координати незмінні. Гарна ціль.
показати весь коментар
20.08.2024 09:10 Відповісти
+8
Мене цікавить більше Донбас, Нью-Йорк, а не переправи десь там,бо це на один постріл Хеймерсам, а ось втрата сіл України це біда, бо зрозуміло, що там ресурси мізерні. Навіщо Курщина,коли знають Донбас
показати весь коментар
20.08.2024 09:28 Відповісти

Завантаження...