12383 відвідувача онлайн
4 291 19

СБУ проводить безпекові заходи в Сумах. Мешканців закликають реагувати на вимоги правоохоронців та мати із собою документи. ФОТОрепортаж

На території м. Суми Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи. До них долучені Національна поліція, Військова служба правопорядку у ЗСУ та Національна гвардія.

Про це повідомили в Службі безпеки України, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, дії правоохоронців охоплюватимуть усе місто.

Метою заходів є запобігання та нейтралізація загроз розвідувально-підривної діяльності проти України, упередження провокацій та підвищення безпеки громадян в умовах російської збройної агресії проти України.

Контррозвідувальні заходи СБУ в Сумах

Повідомляється, що безпекові заходи відбуваються з урахуванням правового режиму воєнного стану. Під час їхнього проведення можливі обмеження проходу та проїзду вулицями, перевірка документів громадян та огляд автомобілів. У разі виникнення обґрунтованих підозр щодо окремих осіб, може проводитися їхня додаткова перевірка.

Контррозвідувальні заходи СБУ в Сумах

Крім того, здійснюється огляд території та приміщень загального користування для виявлення заборонених предметів.

Контррозвідувальні заходи СБУ в Сумах
Контррозвідувальні заходи СБУ в Сумах

"СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.

Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу законності, конституційної недоторканності прав і свобод громадян", - зауважується в повідомленні.

Контррозвідувальні заходи СБУ в Сумах
Контррозвідувальні заходи СБУ в Сумах
Контррозвідувальні заходи СБУ в Сумах

Топ коментарі
+9
Краще б вони оті '' безпекові заходи'' в ОПі провели!
показати весь коментар
05.10.2024 15:43 Відповісти
+7
Це все результати "Курської операції" величного главкома. Мешкаці Сум і так страждають (да не тільки Сум, а вся область. Наприклад сьогогдні в 6.00 знову в....ли по одному із сел в Охтирському районі. Чули про це? А наших родичи ще як чули - вхідна дверь з дуба- на хрен вилитіла), а тут ще на тобі... Моста немає, ППО немає, зато зеля нарисовався. Японський Бог- на хрена ти в лікарню приїхав. Немає слів.
показати весь коментар
05.10.2024 15:57 Відповісти
+5
Та хто про той міст в який вчора прилетіло і про ті села знає, окрім місцевих. Це непозитивні новини, головне - Суджанська операція, а те що є і буде з областю то таке.
показати весь коментар
05.10.2024 16:21 Відповісти

Завантаження...