5959 відвідувачів онлайн
9 736 13

До експлуатації в ЗСУ допущено універсальний кулемет SAR 762 MT. ФОТО

Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації в ЗСУ універсальний кулемет SAR 762 MT калібру 7.62 х 51 мм НАТО.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МОУ.

Зазначається, що кулемет має низку технологічних переваг порівняно зі схожим за класом ротним єдиним кулеметом Росії "Печеніг". Зокрема, у комплекті є швидкозмінний ствол, який дозволяє вести майже безупинний вогонь.

Крім того, зброя має регульований газовий клапан, завдяки якому можна змінювати інтенсивність стрільби.

Його можна встановлювати на спеціальні станки-триноги на бойових позиціях та у вогневих спорудах, або ж на легкоброньовану техніку.

"Зброя має високий ресурс корпусу та ствола. Розрахована на ефективне використання як за екстремально низьких температур, так і при тропічному кліматі", - додали в оборонному відомстві.

Міноборони кодифікувало універсальний кулемет SAR 762 MT

Топ коментарі
+2
Браунінги є станкові 0,5 (у дюймах), а є й ручні 0,3 (хоча він все одно заважкий, тому й не дуже поширений) А цей схоже якийсь ліцензійний випуск МАГ, так само як з М-16. Практично на усій натівській броні вони йдуть разом - Браунінг як основний, та декілька МАГ допоміжні.
показати весь коментар
30.10.2024 14:04 Відповісти
+1
Браунінг іншого класу зброя - великий калібр, здається 12,7 мм. А про цей не чув, але дуже схоже на ФН МАГ.
показати весь коментар
30.10.2024 13:42 Відповісти
+1
А шо, турецкое оружие еже стало надежным?
Или Турки занесли кому то хорошую "котлету" в МО?
показати весь коментар
30.10.2024 13:42 Відповісти

Завантаження...