П’ятеро порушників у двомісному човні намагалися подолати Тису, чоловіки заплатили переправникам від $8 до 11 тис., - Держприкордонслужба. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Прикордонники відділу "Вилок" Мукачівського загону затримали на Тисі п’ятьох чоловіків, яким переправники пообіцяли безперешкодний перетин кордону.
Про це розповіли в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.
"Учора ввечері під час патрулювання наряд помітив групу осіб, які швидко рухалися у бік кордону з Угорщиною. Зловмисників наздогнали коли ті вже намагалися сісти у човен. Плавзасіб виявився замалим для усіх бажаючих у нього потрапити, а тому дехто з чоловіків навіть спробував стрибнути у холодну річку, щоб самотужки переплисти її", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, прикордонники допомогли чоловікам вибратися з води. Їх затримали, доставили на підрозділ, де чоловіки змогли зігрітися та висушити свій одяг. Порушниками виявилися жителі Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської та Закарпатської областей.
З’ясувалося, що за допомогу в незаконному перетинанні кордону кожен із чоловіків заплатив невідомим особам від 8 до 11 тисяч доларів. Переправники запевнили їх, що це буде безпечний спосіб, а після отримання всієї суми коштів повідомили, що доведеться перепливати Тису. Далі невідома особа принесла двомісний гумовий човен і вказала, у якому напрямку річка.
Повідомляється, що стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст.204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Наразі встановлюється коло осіб, причетних до організації незаконної подорожі чоловіків.


Постіна статя доходу прикордоників з родичами на лохах.
А дебілів все не меншає.