11060 відвідувачів онлайн
1 606 15

Налагодив збут психотропів Альфа-PVP та наркотиків на майже 1 млн грн: у Києві судитимуть росіянина-наркодилера. ФОТОрепортаж

У Києві судитимуть 29-річного росіянина, який збирався розмістити закладки з психотропом "Альфа-PVP" на території Подільського району. Тепер йому загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікації поліції Києва.

Затримання та обшук

Зазначається, що у жовтні цього року дільничні офіцери поліції помітили та зупинили підозрілого чоловіка, у якого під час перевірки виявили згортки із забороненою речовиною.

Під час слідчих дій, поліцейські вилучили у 29-річного росіянина 26 згортків із речовиною, яка згідно з висновком експерта являється психотропом "Альфа-PVP".

У Києві викрили росіянина-наркодилера: його судитимуть

Під час обшуку за місцем проживання чоловіка правоохоронці вилучили ще близько трьох кілограмів заборонених речовин, серед яких "Альфа-PVP" амфетамін та канабіс. Орієнтовна вартість вилучених речовин за цінами "чорного" ринку становить майже мільйон гривень.

Слідчі затримали росіянина-наркодилера у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання та зберігання психотропних речовин з метою збуту, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні психотропні речовини, в особливо великих розмірах.

На час слідства фігурант перебував під вартою, йому загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Києві викрили росіянина-наркодилера: його судитимуть
У Києві викрили росіянина-наркодилера: його судитимуть
У Києві викрили росіянина-наркодилера: його судитимуть
У Києві викрили росіянина-наркодилера: його судитимуть

Топ коментарі
+3
Яка різниця, нарік чи підор, всіх кацапів треба знищити, як вони взагалі в Україні опинилися?!
показати весь коментар
09.12.2024 16:05 Відповісти
+3
Цікаво те,що ніхто не коментує,що ці психотропи мали бути вживані саме киянами!!. По ЇХ заказу. А не просто розкидані по Києву безкоштовно на 1 мілліон... Ось де проблема! Усі стіни розрисовані під "закладки"...Офіцери,звісно,молодці.....Їздити з мігалками треба меньше,а ногами "чистити" територію - більше. Але зараз це не модно....
показати весь коментар
09.12.2024 16:41 Відповісти
+1
Це ще добре, що він просто наркоторговець, а не якийсь фсб-шник. Чи може одне іншому не заважає?
показати весь коментар
09.12.2024 16:00 Відповісти

Завантаження...