9723 відвідувача онлайн

Удар РФ по Сумах: зруйновані будівлі Сумського університету, регіональний Центр захисту прав людини та будинки. ФОТО

Сьогодні, 13 квітня 2025 року, вранці війська РФ вдарили балістикою по центру Сум.  Зруйновано будівлі Сумського держуніверситету, багато жертв та поранених.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Цинічний та жорстокий удар росіян по центру міста Суми. У святковий день, у неділю, ворог цілеспрямовано поцілив ракетами по цивільних об’єктах, де поруч перебувало багато людей. Багато загиблих і поранених. Мої щирі співчуття близьким", - написав він.

Зруйновано будівлі Сумського державного університету, будинки.

"Російські терористи нестимуть відповідальність за свої злочини. Світ мусить діяти. Більше, ППО, більше зброї, більше санкцій проти рф — це збережені життя тисяч мирних людей", - наголосив Шмигаль.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець також повідомив, що в епіцентр удару потрапило і приміщення регіонального Центру захисту прав людини — наше Представництво, яке вщент зруйноване. 

"Загинуло й отримало поранення багато людей. Точна кількість встановлюється. Це цинізм найвищого рівня. Це навмисне знищення мирного населення — у вихідний, коли люди виходять на вулицю, коли вони найменше захищені. Співчуття рідним. Вічна памʼять...", - написав омбудсмен.

Приміщення регіонального Центру захисту прав людини
Приміщення регіонального Центру захисту прав людини
Приміщення регіонального Центру захисту прав людини
Приміщення регіонального Центру захисту прав людини
Приміщення регіонального Центру захисту прав людини
Приміщення регіонального Центру захисту прав людини

Нагадаємо, унаслідок ракетної атаки по центру міста Суми 13 квітня 2025 року загинула 31 людина, 84, серед яких 10 дітей, дістали поранення.

Топ коментарі
+12
Суки рашистські. Хай здохне кожний росіянин, слов'явин він чи бурят. Хай виздихають усі.
показати весь коментар
13.04.2025 13:11 Відповісти
+10
***** привселюдно підтерлося трумповським шнирьом Вітьком, а заодно і самим Трумпом... і це у Вербну Неділю, кремляді просто висморкалися на "суперрелігійного" Трумпа з його челядью.. маг-овці і це проковтнуть, вони й не таке ковтали..
показати весь коментар
13.04.2025 13:11 Відповісти
+8
І на Рубіо з його хрестом на лобі
показати весь коментар
13.04.2025 13:14 Відповісти

Завантаження...