За €8000 через Закарпаття до ЄС: на Волині викрито схему незаконного переправлення ухилянтів, - ДПСУ. ФОТОрепортаж
Прикордонники спільно з правоохоронцями викрили схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку за межі України.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба, інформує Цензор.НЕТ.
Як зазначається, організатори через соцмережі шукали охочих виїхати за кордон та за грошову винагороду забезпечували перетин державного кордону поза пунктами пропуску в Закарпатській області.
До протиправної діяльності був залучений 46-річний чоловік, який за 1700 доларів США транспортував клієнтів до кордону. 19 травня у Волинській області правоохоронці зупинили автомобіль, у якому водій віз двох чоловіків призовного віку. За даними слідства, кожен з них заплатив по 8000 євро за "подорож".
Перевізнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України - сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон з корисливих мотивів. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до організації схеми. Заходи з викриття проводилися у взаємодії з УСБУ у Волинській області, ДСР Нацполіції, слідчими Ковельського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Ковельської окружної прокуратури.



